EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    I imaju sportsku mafiju koja nevoli gubiti na kladionici :mrgreen: .
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. xman

    xman Komšija

    Ovo je zanimljivo citati... I inace misljenje javnosti o talijanima :)
    Italija je zapravo vecini jako simpaticna reprezentacija :lol: ITALIJA simpaticna?
    Kako se vremena mijenjaju :)
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne mjenjaju se vremena nego stil igre Italijana, zato i jest simpatična.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Originalni clanak je na Daily Mail, vjerovatno najlosji news portal i poznat po izmisljanju. Naravno, u clanku nema izvora, samo pise da je rekao to i to. Uostalom, zadnji penal te moze i ukopati, ali hajd, samo nek se pljuje...
     
  7. xman

    xman Komšija

    Dobro sad,ugao gledanja... Ajmo rec da su dosla vremena kad su italijani simpaticni :mrgreen:
    Ja sam uvijek volio pogotovo kad su na visini zadatka gdje puste protivnika da misli kako vlada terenom i onda mu zabiju koji gol. Znalo ih je to kostati al svejedno su bili jedina reprezentacija koja moze tako do finala. To je vrlo visok nivo nekih elemenata fudbala. Bukvalno ne prime gol od jace ekipe vec ga zabiju. Istina to je dosadno za oko ali nije nimalo lako. Djeluje kao "provlacenje" a u sustini je takticka dominacija.
    Svejedno ova nova Italija je zanimljivija.
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    A vecina pljuje po Spaniji zbog njihove igre koja jeste dosadna, ali djelotvorna.
    Aragones i Del Bosque su prepoznali kvalitete i manjkavosti svojih igraca i u skladu s tim izgradili stil igre zahvaljujuci kojem su na putu da postanu prva reprezentacija s osvojena uzastopna tri velika turnira, a pitajte i Guardiolu je li on nesto osvojio u protekle cetiri godine.
    Amar Osim je dobro rekao da ono sto Spanci rade jeste dosadno, ali ujedno i nesto najteze u fudbalu.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Niko ni ne spori da je djelotvorno i tesko za izvesti...
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo sto je Spanija, pod, Aragonesom, igrala puno dopadljivi fudbal. Pa cak i na proslom SP, Spanija, je igrala ljepse nego sada. Onda je Tores bio u odlicnoj formi, pa je to mozda zato izgledalo puno bolje. Meni se uglavnom sve to cini tako.

    Ali i ova igra je ocigledno efikasna na svoj nacin. U finalu su.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    [​IMG]

    I najbolja po meni:
    [​IMG]
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ovi Italijani su ludi :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Onaj Rojs stvarno dobar igraš. Nisam pratio Njemačku ligu, tako da mi igrač nije poznat, a nije bio razvikan po sajtovima, tako da me iznenadio svojom igrom.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    2008. i 2010. su imali Villu koji je bio prvi strijelac na oba turnira. Nedostatak kvalitetnog spica je manjkavost ove ekipe koju je Del Bosque nadomjestio jos izrazenijom pas igrom - uvidis svoje prednosti i nedostatke i djelujes u skaldu s tim. :)
    Ne znam, volio bih da sutra Torres bude u pocetnoj postavi jer je u grupnoj fazi, cim je usao u igru, donio prevagu, samo sto je izostala realizacija.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jel to onaj iz Dortmunda? Ne pratim nešto Švabe ali ono malo što sam pratio mali je igračina ako je to taj Reus. Ima strašnu statistiku. http://www.whoscored.com/Players/41330/Show/Marco-Reus

    BTW Španija sutra dobiva finale nažalost. Imam neki loš predosjećaj. Kamo sreće da griješim.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma


    To je taj momak, samo što nije Dortmung nego Borussia M.Gladbach :D Stvarno mi igrač nije bio poznat, a igrao je samo tako.
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Potpisao za Dortmund :wink:
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Mozda sam dosadan s Mariom, ali moram i ovu staviti :D
    [​IMG]
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Jedna od najboljih,među top 3 sigurno :D :smt003 :smt003