Europronet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Benq, Feb 6, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Ljudi sta mislite o navedenom operatoru i njegovim uslugama paketima,cijenama, CableZone i slicno?
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    Sorry fulio sam odjel foruma izvinjavam se nije namjerno
     
  3. ziiika

    ziiika Aktivista

    pa ukini ovo
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Drug vjeruj mi ukinuo bi ga kad bi znao kako :?
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. zilo

    zilo Komšija

    Mislim da ti je Enis sa ova dva linka na prijasnje topice dao odgovor.
    Mogli bi mi po godine raspravljat o europroNET-u i nasim ostalim jadnim provajderima. ;)

    Usput.Ja razmisljam da se skacim sa njih.Tako su neprofesionalni i usluge u zadnjih mjesec i po su katastrofa.
    Mogao bi napisati jedan tekstic o dozivljajima sa tehnickom i ostalima,ali mislim da nije potrebno.To je opce poznato. ;)

    Samo mi se jedno pitanje vrti u glavi.Sta kad se skacim sa njih?Sta uzeti?
    Kol'ko vidim svi provajderi su ista gamad i svi zahebaju.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam cekao da mi dodju da pojacaju signal 6 dana...! zvao ih svaki dan po 3 puta najmanje svadajo se.. sve nije do nas, do HS-a onda zovem HS njima sve po spisku, oni imamo posla, do epn-a je i tako dalje i ja 6. dan poceo da se oblacim da idem da odjavim net... kad zvone :) i eto izvini ovo ono.... i da kucnem u drvo, zna biti komp po 12h na netu bez da puca konekcija.... ne znam sta da kazem....
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Ma pojacali su meni signal neki dan.Imam jarana u kablovskoj pa mi on to pojacao.Nije kod mene problem pucanja,nego sporo otvaranje stranica.Prestao sam da igram sve online.Ljudi mi hebu sve jer lagam.Nisam jedini sa ovim problemom.Imam nekoliko jarana koji su rastrkani po gradu i na dvije razlicite kablovske su i svi imaju iste probleme.Njih boli uho u epn.Salju racune i dalje.Mogu sanjat da cu im platit.Pa kad sam sad dobio listing telefonskog racuna za januar mjesec,preko sat vremena razgovora sa tehnickom.Prosli mjesec su mi ostale 3 gige limita,a ovaj mjesec sam za 6 dana potrosio 100 mega.

    Benq da nisi njihov? :D
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kod mene je ok. Bilo malo frke, ali zadnja 2 mjeseca je ekstra. :)
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Ja cu se skaciti s njih.Do ku****o mi je sve.Nestrucnost njihova.Samo ne znam sta da uzem hebi ga.Da hoce ovaj novi visoki predstavnik dovest onaj T-com kod nas.:cry:

    ''Uposleni europroNET Bosnia imaju visoku stručnu spremu iz oblasti telekomunikacija ili ekonomije. Pored iskustva u poslovima iz oblasti telekomunikacija - planiranje i razvoj mreža i sistema, prijenosnih sistema, sigurnosnih aspekata mreža, održavanja i eksploatacije mreža i sistema, zaposleni posjeduju višegodišnje iskustvo u specifičnim oblastima iz sektora telekomunikacija: pružanje telekomunikacijskih usluga velikom broju korisnika, pravna regulativa, cjenovna politika, organizacija rada, izgradnja odnosa i neposredni rad sa korisnicima, planiranje i implementacija projekata.''

    izvor: http://www.epn.ba

    Sto me nasmijase.Ko ih ne zna,rek'o bi aman zaman to neki naucnici.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    pih, meni opet radi brze nego adsl na poslu.... ne znam... jesu smotani oni u tehnickoj.. ali meni ne net radi... i haveru na breki a i sulu se ne zali (mislim alipasino)... ja sam na malti...
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Ja evo jedva na netu.Kad idem ovo post reply treba 2 minute da mi ubaci post.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    imas quick reply :D
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    :p ma mislio sam na ovo submit :D
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Evo samo jedan statisticki podatak za januar:

    [​IMG]
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    uporan decko, nema :D odi im na vrata ba!
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Sad sam presao na mail-ove.
    Necu da idem gore,bilo bi svasta.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma dok ne odes nema nista od toga.. ne bih da ureknem, ali mene net slusa....
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Nista od toga dok nekog ne razbijes jelde. :D

    Imam ja sve snimljeno sa Cam Studio,koji se mantraci dogadjaju,tako da mi ne mogu reci da se zajebajem,a i potroseni megabajti opisuju stanje.

    Sad im je izgovor da se prosiruju linkovi.Rekli su da ce biti gotovo do sredine sljedece sedmice,a do tad ce doci i racun pa cemo vidjeti.
    Ne bude li u cetvrtak kad se vratim iz skole sve ferceralo,nek dodju po modem i CD sa driverima.
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    ŽILO nisam ja njihov ;) nego sam postavio ovu temu iz razloga sto sam htio da predjem sa logosofta na europronet jer logosoftova konekcija mi je uzas bila a pucala je svako jutro u 07:00, prije 2 dana sam presao na europronet , imao sam problema sa konstantnim pucanjem konekcije al su mi ljudi to napravili istog dana (valjda sam bio te srece da dodju odmah) :) i evo vec 2 dana sam online i igram online igrice ,skidam filmove... konekcija jos nije pukla... trenutno sam zadovoljan :)