Fallout 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jun 3, 2015.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    [​IMG]



    Datum izlaska ce vjerovatno izbaciti na E3.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Napokon malo boja :D ko ce docekat ovo aaaaaaaaaa :lol:
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cant wait, trica mi je beton bila.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Sta je ovo fallout3 grafika al u boji ovaj put, aj makar ne lazu kao CDRED i Ubisoft :smt005
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Slaba grafički sa lošim animacijama, al' mi je drago u neku ruku jer to znači da neću morati mijenjati GPU. :D
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Nista instalirati po koji put vec Fallout 3 i NewVegas dok ne izadje ovo
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ljudi ovo je tek najava... Nema veze sa finalnom igrom :D... Pa sjetite se Aliens: Colonial Marines kakva je bila u najavama dobra, a kad je izašla igra.... Užas mrtvi.

    Tako da se toplo nadam da će popraviti grafiku (mada mi se čini puno bolja nego u trojci)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Rumori su bili da izlazi i za PS3/X360, vjerovatno zato i losija grafika. Mozda su ih i odbacili na pola puta ali im se nije isplatilo sve nanovo za current-gen.
     
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja mislim da je svakoj kompaniji lakse raditi igru na vec uhodanom i poznatom engine-u, a fallout ima i ogromnu mod-ing zajednicu. Mozda je moglo malo bolje, ali vidjecemo kako ce to izgledati u igri. Najvise mi jedino pas odskace, kad bi mu se mozda dodao HairWorks... : )
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma vidi covjeka, isto plasticni:

    [​IMG]
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Eto sranje onda igra, plastični čovjek :lol: Isto je većina ovako govorila i za FC3 i FC4. Furati neku uber grafiku na igrama tipa Fallout i Elder Scrools je glupost. Sviđa mi se grafika, nije ništa specijalno, ali je puna boja i Bethesda dobro zna kako napraviti dobar RPG. Dobro će ovo biti.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gamebryo jeste tehnički zastario engine, to nije upitno. Animacije su na nivou pojedinih PS2 igara (kao i u Witcheru uostalom).
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni licno nikad grafika nista nije predstavljala. Uvijek prvo me interesuje gameplay i story. Ali da ovo izgleda uzasno, vala izgleda. Sto ni u kom slucaju ne znaci da je necu igrati. :D
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ne znam sta mogu sad izmisliti,neku 4k gaming.. jedino to, da je novo,bf4 je "vrhunac" nekako, bar meni..
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ev igram tricu i ne moze se gledat posle ovog :D jeste da nije neka grafa u traileru , al neka bude velika mapa i zivahan world i super :D witcher 3 fenomenalno izgleda al steka na konzoloma . stabilan framerate i igrivost prije svega :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma jebo ovaj hobi vise, nema smisla.

    Samo kasape igre.
     
  19. vutra

    vutra Komšija

  20. AdoSA

    AdoSA Komšija