Ferrari Enzo 1.000.000$ (2002) (56k Warning)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 22, 2006.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. zilo

    zilo Komšija

    Masala, jel ovo na zadnjoj slici izvaljenja bandera il' mi se cini. :mrgreen:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel prezivio? :twisted:
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovaj na zadnje tri slike je prezivio, cak mu nista nije bilo. Samo par ogrebotina. Za ovog ispred ne znam.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Nije mi nimalo zao ovakvih kretena. Nek ginu, ko ih yebe. Zao mi je ljudi koji ni krivi ni duzni nastradaju zbog ovakvih idiota.
     
  6. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Pored toga, zao mi je i ljudi koji rade na razvoju i u izradi ovakvog automobila. Sve zato da bi ga tatin sin koji ne zna voziti zapucao u stub. Citao sam prije na wreckedexotic.com, jedan tip iz Amerike je uspio havarisati dva ovakva primjerka u kratkom vremenskom roku (ne sjecam se tacno, radilo se o par mjeseci), dok su ostale musterije cekale isporuku.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sto se tice ovakvih auta koji idu na 300+ km/h, bas i nije tesko razbiti ih.
     
  8. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    Ferrari Enzo 2 x 500 000$ :mrgreen:

    ono ostalo je u sitnim apoenima :lol: :lol:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Prezivio je i prvi, neki rus u Francuskoj, samo je izgorio ko Indira Ghandi.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Oj....sta uradise od auta....vise mi zao auta nego njih :lol:
     
  11. Ante

    Ante Aktivista

    Ma taj auto i sluzi za razbit. Ako mozes kupit, mozes i razbit.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ja bi samo maznuo 4 felge dok nitko ne gleda... i evo novog passat za syssa :D
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    pih syss... prvo intel sad VW... padas mi u ocima... :D:D
     
  14. Sale

    Sale Aktivista

    zna covjek sta valja :wink: 8)
     
  15. Chem

    Chem Komšija

    Drama,hebo te,bash su ih raznijeli,eh da vidim bili oni s Pimp my ryde mogli ovo popraviti :mrgreen:

    koliki moras biti baksuz da ovo prezvis :roll:
     
  16. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ----------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------
    toliko moras biti baksuz ( svaka ta linija predstavlja jednu svjetlosnu godinu ) :mrgreen:
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    svjetlosna godina je jedinica za udaljenost. your point? :roll:
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    rofl :D

    @qler... pa vozim sad passata, mijenjo sam ga za razlupanu mazdu.