Fiksni bežični telefoni

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Alibegovic, Feb 8, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo treba mi telefon sa 2 sluške, po mogućnosti sa dobrim zvukom, digi sekretaricom itd.

    Malo listajući ebay zapao mi za oko ovaj Panasonicov model

    PANASONIC TG6522 DECT TWIN DIGITAL CORDLESS PHONE SET

    [​IMG]

    Dosta jeftin, sa poštom me iziđe 110KM, ne vjerujem da se za te pare može naći nešto bolje.

    Panasonic sam uvijek preferirao. Šta vi mislite.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Djeluje ok, Panasonic je s takvim rjesenjima i nasem trzistu rasprostranjen, samo nemoj zaboraviti da sve te dodatne opcije moras "aktivirati" kod omiljenog telko operatera ;)
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da kod nas mozes naci bolje za manje para. Bilo je nekad u telecomu, isto Panasonic, u boji displej, 70-80KM isto 2 slusalice. Jesi gledao gdje kod nas sta ima u ponudi?
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mislim da je oko 50-60km onaj Panasonicov bezicni iz BHTa sto prodaju, KX-TG7100 je model, sa jednom slusalicom. I kad uzmes da tu imas dvije, i tu digitalnu sekretaricu, meni se cijena cini OK. Doduse kao sto Selvin spomenu, mislim da sad imaju neke novije modele, u boji, ali haj na isto se svede to :)

    Marka mjesecno je prikaz broja, sto nije puno, i eventualno SMS (mislim da je dzaba to) aktiviras i rahat si.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam ja te prikaze brojeva i džidže miđe uključene već samo mi treba tel sa 2 slušalice da mogu jednu na sprat.

    Najjeftinije što sam u telekomu kod nas vidio sa 2 slušalice, bilo je oko 150KM.
     
  6. JaLa

    JaLa Komšija

    Drug ima taj Panasonicov sa 2 sluske, display u boji, ali NEMA loudspeaker.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovaj model ima extra loudspeaker, digitalnu sekretaricu, poruke se mogu preslusavat na bilo kojoj
    od slusalica, polifona zvona, log od 50 zabiljezenih poziva, 100 unosa u imenik.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Takav je u mene, samo color display. Smeće od telefona. Loudspeaker ima ali je neupotrebljiv, tipke su gumene i imaju ružan osjećaj prilikom tipkanja, s tim da mi jedna polako crkava (ona za meni)

    Nije to neka para, ne treba čuda očekivat, ali možda možeš bolje proći, pogledaj Siemens.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imam jedan fiksni bežični siemens neznam tačan model, display je u boji, da bog sačuva koliko je spor telefon. Dok otkucaš poruku treba mi vječnost a da ne govorim kako su tipke ružne pod prstima. Inače oni prave i ubjediljivo najsporije mobitele.