Final Fantasy XIII (Special Video)

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Nov 14, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Igra je najavljena za 9. mart 2010

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S2rGuFX91HE&feature=player_embedded[/youtube]
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mart ce biti jako dobar za vlasnike PS3 - God of War 3, FFXIII, i mozda GT5.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Auuu kume, party :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ovaj FF, bas kao i GoW, nekako mi se cini kao da je "jos sadrzaja po istom receptu". Ne kazem da se ne radi o kvalitetnom materijalu, no ne mogu reci ni da sam narocito odusevljen.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Meni se čini da ovi noviji FF-ovi imaju dobar gameplay ali im nekako fali "duša". Nemojte me pogrešno razumiti, opet su to dobre igre (u FF12 sam ubio 200+ sati) ali su meni draži bili prijašnji nastavci (FF7, FF4).
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sve je dobro dok se ne pravi po Left for Dead 2 "receptu". Bice "ispod haube" dosta novina u oba serijala.
    Mislim da ce u ovoj generaciji konzola osvanuti i remake "sedmice" za nostalgicare. Svaka cast svakom FF-u, posebno sedmici i osmici, ali Chrono Cross je najbolja igra koju je Squaresoft napravio.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    i Secret Of Mana za SNES :smt007
    nego, malo mi konfuzno djeluju borbe kod ovih novih FF, pogotovo kod Last Remnant (jest da to nije klasicni FF, al eto), ne zna se ko pije ko placa..Haj valjda je stvar navike, jedva cekam da 13ku zaigram.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako si igrao FFXII onda ces lako savladati i "trinaestku".
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    igrao FF7 & FF8. Last Remnant sam igrao par sati i odustao, konfuzna mi borba bila skroz, nege grupe napadaju, kamera luda i brza pa nit vidis ko mlati, slicne texture likova pa i to pridodalo opstoj konfuziji xD
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    50h+ izvrsnog gameplaya, i jos pri tome igra ne postaje monotona. Usput, sto se tice Squaresofta (sadasnji Square Enix), obavezno se treba odigrati Threads of Fate i Vagrant Story.