FireFox nadogradnje i nove verzije

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Jul 27, 2006.

  1. pac

    pac Komšija

    Izasla nova verzija nadaj mo se malo vecom stabilnoscu!
     
  2. perke

    perke Aktivista

  3. zalizani

    zalizani Aktivista

    Nije mi jasno šta rade sa ovim novim verzijama,umjesto da ide glat..
    3.0.5-3.0.6 strasno baguju par BSOD-a i kočenja Bog te pito´iz kojih razloga a uvijek kad je lisica upaljena.
    Interferentna sa WDDM 1.1 u večini slucajeva (lična iskustva) 0x0000003d
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Skinuo sam novu verziju. Treba joj dugo vremena da se upali i mislim da mi i usporava sistem. Moguće da je sugestija ali činjenica je da ne štimaju neke stvari.
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    I onda kazu IE sranje od browsera...
     
  6. perke

    perke Aktivista

    To je davno utvrdjena cinjenica

    Nikad nisam imao nekih strasnih problema s fajerfoksom a koristim ga od verzije 0.7 :D i uz to jos 20+ dodataka... jedino je spor kad se pokrene zbog cekiranja par mailova i nekoliko servisa, a dalje radi ok...nikad nije bilo boljeg browsera (za napredne korisnike) :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni se npr. opera svidja, i ima ono paste and go sto me pravo nervira sto FF nema. nekako mi je brza, ali opet FF ima add-onse, i oni mi zivot cine laksim :) a o IE necu da pricam
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    onaj prli add-on ne radi sa FF 3-x a ovaj drugi je bezveze..
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    Vidi fakat ja ga nekada davno koristio na 2 a nisam ni probao kako sam se prebacio na 3. Istina ima jos extenzija za kojima zalim sto ne rade na trojci poput perma tabs ali sreca pronasao sam morning coffee
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni je čudno jedino što mi IE 7 otvara homepage ovog sajta brže nego ovaj najnoviji FF...

    nego hoću da pitam korisnike opere... lično ne korisim ove addonse za FF, meni je bitno da je browser brz i stabilan i zbog toga me zanima isplati li mi se preći na opetu? jel stvarno brža ili je u pitanju još jedan marketinški trik?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Brzina rendanja sajta je najveca glupost sto postoji, browser vise ceka na podatke koji dolaze nego sto je to problem rendati.
     
  13. GW

    GW Moderator

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Desavalo mi se ovo ponekad. Kudos za popravku...
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Jupi + Yes.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    meni se cini kao da leti, ne mogu ga stici :lol:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Fixed in Firefox 3.0.8

    MFSA 2009-13 Arbitrary code execution through XUL <tree> element
    MFSA 2009-12 XSL Transformation vulnerability
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Foxmarks. Za usere Foxmara jedan info:

    Valja haman preci na novi add-on, ovo mi je vec treci po redu u vezi bookmark-a.
    P.S. Valjda se ovo smatra temom i za Firefox Add ons, ak ne modovi sorry.
     
  20. Esh

    Esh HWB