Flight Simulator 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 22, 2020.

  1. Esh

    Esh HWB

    Fin trailer:

     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada ukljucis prikazivanje gradova, lokacija i sela, Microsoft nije nikada cuo za Sarajevo, Zagreb ili Beograd. Pola gradova u Španiji i Italiji nema imena. Mislim.

    Ovo sto nema granica zbog politike i kontam, ali prodjes kroz tri drzave i ne znaš gdje se nalazis ako nemas mape na telefonu koje skrolas cijelo vrijeme dok letis. A trailer "vidi arhitekrure".

    Bilino:

    [​IMG]

    Da nastavim igrati, trebam nabaviti prvo tablet. Da ne bude, "nije realno", Garmin G1000:

    [​IMG]
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Kad sutra bude na Klixu da je neko iscupao navigacioni sistem iz kokpita aviona.
     
    NAILS likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Sony wants to bring more first-party games to PC

    "We will explore expanding our 1st party titles to the PC platform," says the report, "in order to promote further growth in our profitability." The decision to bring more of the Sony in-house catalog to the PC is cited as a key strategic point to the coming direction of its Game & Network services division.

    https://www.pcgamer.com/sonys-new-s..._source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zar ne umire pc gaming
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Toliko je mrtav da sad trpaju PC hardver u konzole. :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Rado k'o sat. Navigacioni sistem is safe :D

     
    Esh likes this.
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ako namjeravaju napraviti onakav port kao sa Horizon Zero Dawn, ne moraju svoje igre ni izdavati za PC...ne mogu da vjerujem da ja ovo kazem...
     
    Decerto likes this.
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    sta bi sa bloodborneom,ocel ga ikad izbacit na PC.
     
    Zer0 likes this.
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma dobre su sanse da ce to doci, pogotovo nakon ovakve izjave, po net-u se to najvise trazi i spominje.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Problem kod Bloodbornea je sto je sama fizika igre vezana za onih 30 fpsa.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na hakovanom Pro-u se Bloodborne može 'gurati' u 60fps-a (sa padovima) bez nekih naročitih problema sa fizikom.
     
    Last edited: Aug 31, 2020
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Esh

    Esh HWB

    Prvi patch:

     
    NAILS likes this.
  15. Esh

    Esh HWB

  16. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Esh likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Gdje je taj DLSS, gdje je taj DX12 Ultimate. Jebote, MS igra a nema zadnju verziju njihovog API-a, nepojmljivo mi. Igra se vrti na jednoj jezgri kao Crysis iz 2007-me o_O
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Koliko se sjećam, prethodni FS je izašao davne 2004. godine, i patchovan je nekoliko puta. Informacija da će raditi novi FS se pojavila prije par godina, i oni su tada zasigurno i počeli raditi na novoj igri, S obzirom da je igra zaista kompleksna, može se slobodno reći da se radi malom operativnom sistemu, za razvoj svega je trebalo par godina, i to nije ništa novo. Za tih par godina je došao DX11, DX12, izašlo x serija grafičkih kartica, procesora, chipseta, kamaru stvari se promijenilo u svijetu tehnologije, i meni je razumljivo da je to nemoguće integrisati u igru čiji je rad započet kad toga nije bilo, i vjerujem da je to razlog što nemamo DX12 itd itd. i da imamo DX12, koja VGA bi to sve pokrenula? Radi se o simulatoru, a ne o crysisu. Ljudi u crysisu gledaju lišće, vodu, rakove, kako vjetar njiše grane na drvetu itd itd, a u simulatoru je grafika uvijek stavljena u drugi plan. ETS2 je izašao 2012. godine, i do jučer je radio na DX9 (u trenutku izlaska igre DX11 je uveliko bio dostupan), ali je i dalje ubjedljivo najbolja simulacija tog tipa.
     
  20. Esh

    Esh HWB