formatiranje diska

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by woland, Apr 16, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa nije dzaba :) ja sam joj prenio znanje... a mozak je najskuplji :) kad joj ne bi objasnio ona ne bi mogla nikom praviti i ne bi nista zaradjivala... ovako ja joj objasnim... nadjem prvu seftu :) i ona lupam uzme 30KM meni 5KM.. ona dobra 25KM :D i vuk sit... ovce na broju :D:D
     
  2. woland

    woland Aktivista

    boga mi, ovo je extra ponuda :D drzim te za rijec, ako se ovaj jaran ne pojavi, zovem te, pa ti vidi :D
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma nije ti formatiranje neki problem samo pratis UPUTE i gotovo ako ti treba napisat cemo ovdje nemoj fzaba trosit pare po cjenovniku imas i boljji ponuda

    i jos jednom quler nema hljeba bez motike :D
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    kamikaza ne kvari mi premijere :D ba :x :D


    woland :) imas PM :D
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @woland
    Qler ima curu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    haj dobro

    jooo WOLAND ovaj qler je najbolji cojk zna jebiga ja bi njega izabrao AKO ZZELITE DA VAM PC RADI KO SINEGIRCA obratite se dugogodisnjem strucnjaku za te svari :D


    evo ti malo reklame e sad ako treba ono da poredim ko one DERTEDZENTE npr.. OVAJ KOPJUTER JE FORMATIRO obican COVJEK a ovaj sa desne strane novi EFIKASNI QLER sa SODA EFEKTOM :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    eee tako te volim :) c c c :D
     
  8. woland

    woland Aktivista

    puno im srece zelim, od sveg srca! i ja sam vjerena :p
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    eto ti... dog usra motku :)


    ma i ja sam vjeran :) znas ono... strahopostovanje :D:D
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    nazovi prijatelja, reci mu da ces pokusati sama i da se drzi spremnim da dodje kad ga na nazoves pod suzama i kazes da si blizu bacanju centralne kroz prozor, odnosno kad nesto ne bude islo kako treba :)

    edit: sve sto sam u ovoj temi rekao su istiniti dogadjaji, pa tako i ovo :)
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    izvini bogati al nemoj mi javno osjecaje iskazivat ccc...... pomislit ce narod sta :D


    woland Qler ima prednost ON ZNA FORMATIRAT a taj tvoj DABOGDA :lol:
     
  12. woland

    woland Aktivista

    znao je jednom prije haman pa tri godine :D (sad garant mislite kako imam kantu za smece do kompjutera:D)
     
  13. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    hehe kako znas sta mislimo :D ja mislim da je qler prava osoba :)
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ajde dalje na icq...
     
Thread Status:
Not open for further replies.