formatiranje diska

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by woland, Apr 16, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DC One

    DC One Aktivista

    Ma ne treba ti niko za reinstalaciju win-a narocito ako je u pitanju XP. Instalacija se svodi na odabir unaprijed odredjenih opcija.
    Skini odavde simulator instalacionog procesa na XP-u pa se "treniraj", ako nista drugo pokazace ti koliko je ovo jednostavan posao.
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nelojalna konkurencija.
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Tačno, ima i simulator u Flashu meni se čini. Imam ga na disku. Odlično za početnike.
     
  4. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Ma dečki ajde malo konsolidarnosti...dajte dami odradite to neka ostane 20km u džepu za neke druge stvari...nije to nekakav veliki posao...formatirajte..hard ..dignite windoze..potrebne drajvere..a gospođica ili gospođa...ako želi dalje sama neka instalira što joj treba...nemojte vi tu koliko ko čega uzima nego na posao...pretpostavljam da će dama bar kavu skuhati..evo ja da sam blize ja bih se ponudio.. :smt002 ali nisam..vi tamo dečki koji ste bliže to odradite..to.. može valjda jednom i bespla se odraditi nešto...evo lady držim fige da vas ne opelješe... 8)
     
  5. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Da živim u Sarajevu formatiro biti za 10 KM.Dižem sistem kod sebe svaki treci dan.
     
  6. postal dude

    postal dude Aktivista

    JA CU TI DžABA FORMATIRATI ;)

    eventualno mi se zahvali ili mi daj casu vode da neidem zedan kuci,moze i cigara ako imas :D
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Alternativno - http://www.forum.hr/showthread.php?t=39560

    Samo umjesto "Unpartitioned space" tebi će pisati "C disk" ili tako. Ne možeš pogriješiti, još ako imaš sačuvane podatke nema nikakvih problema.

    Uostalom simulator i udri!
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    ma samo postavi boot sa cd u biosu i ostalo samo ide
    samo prati instrukcije
    ako sta zeznes onda zovi duga da ti formatira :lol:
    nemozes nista zeznuti hardware barem koliko ja znam

    obavezno vidi imas li cd key za vindows da nebi zvala druga u 12 sati uvece da ti diktira broj :? :? :cry:
    uci na tudzim greskama... :wink:
     
  10. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Dečeki lako je vama...pričati jel znate...dajte dami to napravite...da ne zbrlja nešto...za svaki slučaj.. :smt002
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Ja znam CD key napamet. :smt003
     
  12. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    fakat...

    pa nemamo mi puno djevojaka na ovom forumu...treba to pazit i njegovat :)
    ajd nek neko trkne i zavrsi to na brzinu
     
  13. 3125

    3125 Komšija

    I ja, isto i od office 2000 :p
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    posalji pm ja cu ti rado to uraditi
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    i ja naplacujem kako kome.. a tebi :) woland :) zovi me dodjem i dzabe ti sve objasnim i pokazem da vise nikog ne zoves i da i ti pocnes zaradjivati :) a naravno posto cu te ja nauciti od svakog kompa koji ti popravis :) meni 5KM i svi hepi :)

    jel posteno :D
     
  16. woland

    woland Aktivista

    hvala, momci! zvala sam onog jarana koji je i prije formatirao, pa izgleda da ima sanse da dodje tokom hefte...ako se ne pojavi, ja ga vise necu zvati, pa cu rado prihvatiti ko bude imao viska slobodnog vremena da skokne kod mene :D hvala jos jednom ;)
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam ti dao ponudu :) mislim da je ne mozes odbiti :):):)
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    edit:
    KOLKO STE NAJVISE ZARADILI NA POPRAVCI PC-ija ?

    ja sam X puta nekom formatiro pc nikad nista uzo nisam nikad nisam nista dobio nekad se desi da neko se sjeti zahvalit...u tuzli u jednoj firmi (nije vazno koj) da ti oni formatiraju instaliraju windows najnovije drajvere,anti virus itd.... 65KM u mene drug placo ja mu kazem imo sam ja to sve sto su ti oni instalirali mogo sam ti dzbaba a on meni HAJ STA TI ZNAS VIDIS DA JE TO 65KM DJE CES TI TO ZNAT :evil:
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    najvise... hmmm... spojio liku komp... kupio novi :) i uzeo 80KM :) samo pokopco' kablove :) i dovidjenja :)
     
  20. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    NEMOZES TI UZET 5km tako dzaba

    NEMA HLJEBA BEZ MOTIKE
     
Thread Status:
Not open for further replies.