Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bilo je situacija na "obje" strane, i (kasne) odluke su cesto isle na stetu onoga koji je bio ispred.
    Mnoge od tih stvari su bile vrlo jasno ilegalne (promjenljivi aero najcesce) ili van duha pravila (ekstremno skup razvoj ili cijena materijala), ove (ili prosle ?) sezone su isto zabranili neke materijale zbog astronomske cijene ali nije se stvorila buka jer je bio Ferrari u pitanju.

    Newey-u bi bilo bolje da suti i bude sretan sto nije u zatvoru zbog ubistva Senne.

    A inace Hamilton je izjavio da su mu javili u zadnjem krugu da ima dovoljno goriva i da moze opaliti maksimalno pa gasu, da ne bude da je Massa kriv jer je bio puno brzi :lol:

    I naravno nastavio je sa izrugivanjem sudija, opalio bi mu ja 2 utrke zabrane pa mu mozda dodje iz guzice u glavu.

     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  4. Esh

    Esh HWB

    L: http://www.autosport.com/news/report.php/id/93028
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako to da nema komentara:D
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ma nije interesantno kad Lewis pobjedi. Tek 2. pobjeda u sezoni, ovako nece nikad stici Vettela. Ustvari, on ga i ne moze stici :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Najzanimljiviji trenutak utrke je bio na samom kraju kada je Vettel pretekao Massu kroz pit, ali bukvalno, i to u zadnjem krugu :D
     
  8. mahalas

    mahalas Novi član

    Nisam bas shvatio ovo zaustavljanje u box-u posljenjem krugu, ni jedan od ove dvojice nije mogao odvesti jos jedan jedini krug :shock: . A i dobri su oni s blefom iz Red bulla, kazu uradi suprotno sta uradi Massa :D .
    Po meni utrka je jedna od zanimljivijih u ovoj godini.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Morali su u box zbog pravila koja nalazu koristenje barem dvije razlicite smjese guma.
     
  10. mahalas

    mahalas Novi član

    Promaklo mi je ovo pravilo. Zahvaljujem.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nije Grand Prix ako Felipe-a bar jednom ne naguze "njegovi" :evil:
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  13. Esh

    Esh HWB

  14. Esh

    Esh HWB

  15. Esh

    Esh HWB

    K'o da ce biti kishe :)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hamilton :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pa da nije Hamilton na nivou, ne bi se imalo radi cega gledati ovu sezonu.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar mu je nivo.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Button i njegove usrane "pobjede", sad je prvenstvo definitivno gotovo.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ima jos 8 utrka, razlika je cini mi se preko 90 bodova, sto prakticno znaci da bi Hamilton morao da pobjedi sve do kraja, da Vettel ne bude medju prva tri ili da izleti par puta. Bas nerealno :)