Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Taj Clio izgleda kao pametan izbor ali 7 hiljada ucesca ili 3,5 ako doplatis 200 eura je lose.
    5 krugova 350 eura za rentanje, 125 za stazu, i jos nesto za gorivo i eto te na 500. Ili na 700 ako doplatis osiguranje.
    Imati udes se stvarno ne isplati.
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Pa gore mi je sa mojim autom, tad mi je ucesce 100%, ovako barem imas neki limit.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije Nordschleife za nase standarde. Troskovi sudara su jako skupi. Ici na stazu sa 100KM u djepu i moliti boga da se nista ne desi je komicno.

    "Your car gets trailered off to a compound where they charge you a LOT of money to get it back. I forget the name of the company. They've moved but used to have a huge warehouse with lots of stuffed exotica awaiting insurers/police/collection. Yes, if you're particularly unlucky you will have to pay for Armco damage. And track cleaning. And track closure. If you get it wrong it is VERY expensive. It's about £1K for a small crash, skidding off and damaging an armco panel and post."
     
    Sena likes this.
  4. kio

    kio Komšija

    Onda se isplati Nordschleife taxi :)
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma to je za ljude kojima je npr. opravak neki na autu koji kosta 15-20k ko napit se vode, malo je toga ovde.
    Jaran taj koji je T vozao je mene pitao, posto ja znam covjeka u Ferrari slovenija, da kupi FF.
    Ono nisam ljubomoran, snalazjiv je, i otac mu je bogat, ali govorim o njemu, ne ocu.
    Ima svijetlih primjera, ali malo ih je.
    Mladji je godinu od mene.
    Ode u off topic.
     
    Last edited: Aug 22, 2018
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Teoretski bi vlastito osiguranje trebalo pokriti neke troskove (stetu na tudjem autu ako udaris koga npr.) jer je staza u toku touristenfahrt-a zakonski normalna saobracajnica, ali to je onda ganjanje i natezanje sa njima.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Danas sam sa par metara udaljenosti gledao kako bolidi idu kroz Eau Rouge, ludnica :D
    Snimljeno mobitelom izgleda triput sporije nego kad gledas.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mogu misliti kako je live. Ja odgodio za sljedeću godinu, za ovaj odmor sam u sedam dana ubio 2k km nisam imao energije više :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uf ja sam samo na ovaj Spa-Nordschleife-Gamescom tour na 3k km dok se vratim kuci.
    Prije toga motogp i jos par izleta, zivim za volanom u zadnje vrijeme :D
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja sam po Rvatskoj to nabio :D trebao bih letiti za Belgiju ali to je bilo skupo, nego dogodine sa ovim jeftinim letom i lagano na spa :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ode u Sauber dvije godine.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Nisam upratio taj detalj, ovo je baš s konja na..
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Definitivno, bolje da je otišao u penziju, ali eto izgleda da će imati udio u Sauberu, ko zna, možda Kimi pstane team boss :D



    Kad smo kod Kimija :D Lik 16 dana pio izmedju utrka, legenda :D
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U Sauberu je poceo karijeru, tu ce vjerovatno i zavrsiti.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kimicaaaaaaa

    Brao i za Maxa!
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Bas se nacekao, prva pobjeda nakon 100+ utrka..
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kreten, pitao ga reporter je li uzbudjen zbog pobjede nakon bruku trka, on odgovorio u fazonu, pa bolje nego da sam bio drugi..
     
    Esh likes this.
  20. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa to je Kimi standard.