Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta je. Sve se na kraju svede ko ima bolji bolid, ono što su prodali jeste da su eto prošle godine bili sporiji i uzeli titulu.
    4-5 godina je do sada bio limit biti na vrhu, ako Ferrari ne krene praviti greške ove godine bi mogla biti zanimljiva sezona.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Kakva jednakost vozača, ne znam kome se to više može prodati, čisti pr shit. Izuzev možda Mclarena u par sezona, jedan vozač se uvijek blago sabotira ako se mora, pa kad se stvori bodovna prednost onda lafo puste da se trkaju.
    Samo što je u toj priči prošle sezone Ferrari bio totalno pogubljen.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma



    Valjda dođe dan kada se ovo koristilo u prenosu utrke.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sinoć sam pogledao 5-6 epizoda, nije loše

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma onako meni, glorificirani highlight prošle sezone, ali nije loše za zagrijavanje pred ovu.

    Nego ko prenosi ove godine, ima li na sport klubu?
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Kakav cringe od naziva serije.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Fewrrari i Mercedes nisu bili prisutni što je super glupo, cijela stvar gubi smisao kada se ne spomenu dvije najbolje ekipe. Sa druge strane bilo je par zanimljivih stvari u vezi Red Bull i Renault i Steiner je bio najjaci i scena sa vecere, kaže tito Grožana nisam pozvao, a možda i nije zaslužio da dobije hranu od nas :D
    Sve u svemu ok zagrijava za prvu utrku.

    Nego ništa još za prenos. Bit će na Areni Jergović komentator :D ali to bi nam mogli kodirati.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ode čarli. Ide race weekend, ja navijam za red bull, bilo bi dobro da su u borbi.[​IMG]
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Sezona opet gotova na otvaranju, bio sam i sam euforičan da će prestati dominacija ali eto očito ovaj koncept F1 sa B timovima koji služe kao jeftini outsourcing je takav da su stvari zakucane na status quo. I meni su simpatije na strani Red bulla, neka Honda makar jednom pobijedi nakon svega.
    Mislim da smo dobili i najgori match u F1, Mclaren-Renault.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čekaj Q3. I prošle i 2017. Ferrarija nije bilo nigdje u petak, a i ko bude najbrži ne znači puno na ovoj stazi.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Prati li ko MotoGP? Nema teme a kontam slicno je F1 pa se mozda u ovom threadu mogu naci zaljubljenici :D

    Prva voznje sezone, Katar, haos trke i u trici i dvici i kecu, zavrsnica keca najludja, akteri ponovo Dovi i Markez, zadnja krivina zadnjeg kruga donijela pobjednika :D

    I da ne zaboravimo mnogo fin rezultat Rossia koji nagura na 40 kuka ali je i dalje ludjak.

    Prenosi su na SK koga zanima, a i opcenito su trke zanimljivije od F1, tako kriticari kazu a i slozio bih se sa istim.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pratim, isao sam i gledati austrijski GP prosle godine.
    Svakako zanimljivije utrke od F1, samo sto je Markez babo te igrice i bodovna tabela bude dosadna ako je Honda na nivou.
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    "Vettel jokingly referred to pre-season claims of Mercedes struggling as "bullshit", before adding that he was genuinely surprised by its performance."

    Ma i to za Melburn, kad je spor bolid bio dobar tamo, nikad. Mercedes u nedelju još samo treba po padocku podijeliti raji crvene noseve i periku. To ti je motaj kablove opet.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto te ko ovi jurnosi što vide situaciju kako se stvar odvija na stazi u tom trenutku.
    Evo ja kažem Petko sutra pole, Hamsta drugi La kler treći Botko cetvrti.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @Haker ne vidim kako moze biti taj poredak.
    1. Hamilton
    2.-3. Bottas-Vettel ili obrnuto
    4.-5. Verstappen-Leclerc ili obrnuto
     
  18. kio

    kio Komšija

    Ferrari nek napusti f1 :S
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Merc ubjedjivo bolji, 0.7 sek je ogromna prednost u F1.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne moze se po ovoj stazi nista zakljucit...

    Ali generalno omjer snaga otprilike kao i prosle sezone.