Fx 5200 clock

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by wacko, Sep 6, 2005.

  1. wacko

    wacko Aktivista

    znam da mi je ploca sranje prije nje sam imao Asusovu >P4SDX plocu ali je misterizono izgorila. A temp procesora ka je idle je 30 stepeni a na testu cpu burn in isao je do 38 stepeni tako da je temp ok
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    onda se ne moraš brinut. i još sam nešto zaboravio ako ti ne treba isključi LAN
     
  3. wacko

    wacko Aktivista

    lan mi treba jer sam preko etherneta spoijen na kablovsku. I jos jedno pitanje evo imam kes za radeon 9550(standard). Ali dali vrijedi dodati(skuplajti za 9550GE ili turbo guru, hocu reci dali ima vecih razlika upreformansam izmedju ovih ili ej samo stos sto se ove daju vise clockati
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    pa ne oc-ash radi veceg zagrijavanja nego radi vecih performansi valjda?
    ....sta ja znam zavisi kolika je razlika u cijeni........reci cijene onih koje su ti dostupne pa ti onda mogu reci.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    itekako. sakupi još para. Uzmi radeon 9550GE ili turbo guru. za turbo guru ne znam ali 9550GE koristi Radeon 9600 XT čip i možeš bez problema dobiti clock od 500 MHz za core ali ako je budeš uzimao nađi karticu sa 4ns memorijom radi što boljeg mem clocka i pazi da ti ne uvale koju sa 64-bit mem busom
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Iskljusni had uradi screenshot everesta da vidim tu kombinaciju sto imash u sigu.
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    ovo "itekako" što sam napisao nije se odnosilo na sleeperov post :wink:
     
  8. monK

    monK Komšija

    LOL

    ne zna ti on to uraditi...
     
  9. wacko

    wacko Aktivista

    PA u genelecu u Tuzli obicna 9550 je 95 KM ( bez poreza) a gamer edition je 130 KM ( bez poreza)
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

    iskusni to nije 9600XT cip nego RV360 i ako ne pokazuje temperaturu ti NIJE RV360 nego RV350 sto i nije lose jer je to efektivno ista arhitektura(jedinu razliku sam vec naveo).

    wacko koje su specifikacije tih graf.?proizvodac,memorijski kontroler i latencija memorije su potrebni da bi se mogle efektivno porediti.
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    pa jebemu tako on može najlakše da skonta.

    @daimmyo
    šta ne znam uradit. nemoj me zajebavat

    @moderatori
    vi glupani probajte mi još jednom obrisat jedan post vidjećete šta će bit
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    isplati se skupiti pare xturbo guru, iako je duplo skuplja od obicne 9550 ima (barem moja) rv360 chip i 2.5ns memoriju

    moja radi na 550/405 trenutno, ide i vise ali mi hladjenje stock a i napajanje mi slobo pa nisam ju bas przio

    sve u svemu jako isplativa karta
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Iskljusni imash li problema? treba i ti Haribo bombona? Klokirash li harmoniku? Ocesh malo u bananu? Imal tog Everesta?

    Don't fuck with the
    admins, we are drunk and have guns and shit !! UNDERSTOOD???
     
  14. monK

    monK Komšija

    ROFLMAO

    kažem ja tebi, ne zna on uraditi screenshot sistema i postati sliku ovdje...
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija

    od čega sliku ?
    informacije o čemu pričaj i deloren nemoj se preseravati
     
  16. monK

    monK Komšija

    vidi ovako

    deloren i ja zaintrigrani smo tvojom konfiguracijom

    voljeli bismo vidjeti screenshot everesta koji dokazuje da se to zaista nalazi u tvom računaru i da radi kako treba baš pod tim postavkama koje si naveo

    dakle,

    screenshot, fotografija tvog desktopa sa otvorenim Everestom

    Everest, programčić koji pokazuje detaljne informacije o hardveru

    postaviti rezultate na site

    ako ne znaš kako se to radi nemoj se stiditi, pitaj

    mi ćemo ti objasniti
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Upravo a volio bih vidjeti otvoreno kuciste na slici.

    Isqljusni pored svega sto sam te naucio ostao si tako jadan smiri ton i sviraj harmoniku probaj haribo gumene bombone kazu popravljaju FSB (Flanfaj Sada Blanju).
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    a ti si još jadniji. a otkud sad to da ja vama moram pokazivati šta ja imam u svom kompu. ali nije važno postat ću screenshotove kasnije
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Trazi KGB i Mossad podatke o tebi a mi smo zaduzeni da ih obradimo pocele su kruziti informacije u Zivinicama da malo petljash oko konfiguracije (navodno si priznao na derneku kada je bilo vece muske vode).

    [​IMG]
     
  20. iskusni

    iskusni Komšija

    dobro jebemu više dosta mi je ovog zajebavanja. ti nikad ne prestaješ sa sranjima :wink:
    a ti pitaj bilo koga iz Živinica da ja sam The man kad se radi o clockanju i modifikacijama svi ostali su žestoke pičke ja sam jedini die-hard clocker