Gadget.ba i HardwareBase.net poklanjaju

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 11, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Uz nedavno pokretanje naših novih portala odlučili smo se da organizujemo i akciju kroz koju ćemo najsretnijim posjetiocima naših portala pokloniti vrijedne i zanimljive proizvode među kojima su igre i hardver. Za razliku od akcija koje smo u proteklom periodu organizirali samostalno ili u saradnji sa našim partnerima, za učešće ovaj put nije potrebno odgovarati na pitanja kroz neki kviz, pisati tekstove ili slati e-mailove.

    Umjesto toga, sve što je potrebno da bi učestvovali u našoj novoj akciji u periodu od 11. oktobra do 1. novembra 2010. godine jeste da se:

    - Učlanite na HardwareBase.net Forum
    - Učlanite u zvanične HardwareBase.net, Gadget.ba i ITpro.ba Facebook grupe
    - Link o ovoj akciji podijelite sa vašim prijateljima preko Facebook profila

    [​IMG]

    Pravila:

    1. Izvlačenje najsretnijih ćemo obaviti u tri navrata (svako sedam dana) kada ćemo dodijeliti po tri nagrade.
    2. Kao bazu za izvlačenje ćemo koristiti naše Facebook grupe, a prije same dodjele izvršit ćemo verifikaciju članstva u obje grupe te postojanja forum accounta.
    3. Nagrade će se moći preuzeti u našoj redakciji ili po dogovoru sa dobitnikom poslati na adresu putem pošte do 10 dana nakon objave.

    Nagrade:

    I sedmica (11. oktobar – 18. oktobar)
    Aliens vs. Predator, Battlefield: Bad Company 2, Icy Dock MB991IK-B kućište

    II sedmica (18. oktobar – 25. oktobar)
    Battlefield: Bad Company 2, StarCraft 2: Wings of Liberty, takeMS Mediastation easy AV player

    III sedmica (25. oktobar – 1. novembar)
    Aliens vs. Predator, StarCraft 2: Wings of Liberty, Razer Orochi gaming miš
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  2. perke

    perke Aktivista

    vec vidim ovaj SC2 kod sebe :)
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hocu i ja SC2 :)


    btw, kako ce neko znat moje pravo ime i prezime sa cime sam ja tamo lajkao :))
     
  4. h2o

    h2o Aktivista

    Ne kontam sta ako je neko clan foruma, ali nije clan Facebook grupa? I na kojem se principu izvlace dobitnici, oni koji su na fejsu ili oni koji su na forumu?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Akcija je usmjerena ka sirenju zajednice kroz dolazak novih clanova. Da bi se "uslo u bubanj", neophodno je biti i clan foruma i svih navedenih grupa na Facebooku. Za one koji ne koriste FB, ne zele biti clanovi nasih grupa i slicno, u buducnosti mozda bude neka druga akcija. Isto vazi i za one koji smatraju da treba istu ograniciti samo na odredjeni broj poruka na forumu, "godine staza" i slicno.

    U praksi, ako vas izvucemo po imenu i prezimenu sa Facebooka, zatrazit cemo vas forum nick, provjeriti datum registracije, poslati pm na forum za dodatnu verifikaciju, ako sve prodje uspjesno, proslijediti paketic na adresu.
     
  6. klima

    klima Aktivista

    Et ja se ispunio, mogul doć' po nagradu :D heheheheh :)

    Fina idejica, dobro je ne moram i ovdje fotografije slati da dobijem kakvu nagradu heheheeheh :)
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Klima, meni treba sc2, a vidim i perketu :D Al perke je moj drug :))
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    A.. postojil mogucnost da koristim neciji FB pofil ? Ako je cilj sirenje grupa ? Ne znam sada koliko je to varanje ali bi svakako osoba bila upucena a nikakvo hakiranje profila.
     
  9. klima

    klima Aktivista

    Ma hajde, pa mogu ja uzeti i ovaj TakeMS playercic :) Tehnike nikad' dosta :mrgreen:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Kad ovako iznosite zelje pa se mozda jos i potrefi da neko dobije nesto ili nesto slicno, odmah ce drugi reci "e, vidi sad, nije transparentno" :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisi mi rekao.. ide li ovako ?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Kao sto sam vec napisao, potrebno je da se 3 ista imena nadju u nase 3 grupe nakon cega ce taj neko dobiti poruku na Facebook gdje cemo traziti forum nickname. Na forum nick cemo poslati drugu pm i traziti provjeru imena i prezimena sa Facebooka.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa to sam i mislio, sa tim profilm se uclanim u te grupe i kada dodje prouka, onda ta.. verifikacija, forum nick i ime i prezime sa profila. Smao sto nije moje ime i prezime na FB profilu.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    U istoj sam situaciji kao NAILS, na svu srecu nisam korisnik Facebooka ali bude brat postao clan za mene. Jos jednom svaka cast na akciji i ubuduce da se nastavi istim tempom!
     
  15. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nije fazon necu FB :roll:

    sala mala, podrska ideji i sretno svima sa FB profilom.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Posto nikoe ne zeli taj player , ja cu ga uzet :D :lol:
    Hvala !
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja i ti cekamo igru sa 3924+ postova..

    ..ahh, ti ces opet biti samo podrska.
    -------------------------------------------------------------

    Ja cu ucestvovati sa osobom koja ima FB profil.. ako je Enis protiv ili jos neko, onda necu. Ne bih da varam ali eto, da se malo zaigra. Mislim da je bit promocije portala pa eto, bitice svejedno ciji profil bio.
     
  18. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Svaka cast za HWB, veoma fin potez i jako lijepe nagrade :smt001
    Ni ja ne koristim FB pa necu ucestovati, sretno svima koji budu :smt006
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka cast momci, odlican potez! Zelim puno srece svim FB-ovcima :D
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Odmah da vam kazem, meni ne trebaju igre, ja vise volim hardware :D