Gadget.ba i HardwareBase.net poklanjaju

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 11, 2010.

  1. wudu

    wudu Aktivista

    +1 :D
    Ali moze se igra i prodati :roll:
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Ako dobijem SC2 javno izjavljujem da cu ga poklonit Vedi :wink:
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    i'm in for SC2 :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Hehe, kako dobar Juki cova :) Al posto Vedo nije neki RTS fan (nakon par dana bi skupljala prasinu), prijedlog je da se osevapimo i proslijedimo je nekom fanu koji je ne moze priustiti, a jako je zeli :wink: Eto Enise, pa ogrebi se i ti za trecinu sevapa :p
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Jel ovo samo na "like" u svake od tri grupe, nema join nisam vidio, jedino ako nije invite only grupa, pa nas morate pojedinacno zvati svakog koji je stavio "like"
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ako je fan page ide like, ako je grupa ide join. A ovdje je rijec o fan page-ovima :)
     
  7. _domaci_rap_

    _domaci_rap_ Novi član

    Gl svima, neka najsretniji pobjede ;)
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Hm, kad odem na http://www.facebook.com/itpro.ba, odmah me prebaci na home, nemogu uopce otvoriti tu grupu :(
    Ima jos tko taj problem, ili je to do mene? :lol:
     
  9. wudu

    wudu Aktivista

    Meni normalno otvara page.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Neki je problem do Facebooka, ima naveden i u njihovom help/faq odjeljku, ne mozemo nista uraditi po tom pitanju, osim uzeti u obzir za potrebe ove nagradne igre samo gadget + hwb grupe.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa probaj je naci na search, pa onda otvori. Je li isto? Mozda preko search-a otvara grupu po id-u a ne po imenu, ali mozda. Mrsko mi probat :D
     
  13. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Pokusaj otvoriti preko proxy-a.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Svaka cast za akciju! Ajd' mozda se konacno isplati onaj moj FB profil!? (koji ono pass bješe?) :mrgreen:

    EDIT: Uspio sam, zahvaljujuci firefox-u i "zapamćenom" pass-u 8)
     
  15. metallac

    metallac Aktivista

    Čitajući ovaj prvi post zapitam se: Zar i ti sine Brute

    Pa mislim stvarno može li se bilo šta, bilo kakva vijest, nagrada, molba, billo šta uraditi bez je...og facebooka.... Čini mi se da su na ovom forumu do nedavno bili veliki protivnici ove droge za budale a danas imamo cijelku grupu na fc... strašno
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cilj je promovisanje sajtova, a efektivnijeg i jednostavnijeg nacina nema od Facebook-a :) Prilicno sam siguran da bi te ubacili u bubanj kad bi polijepio neke HWB plakate po Mostaru :mrgreen:
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Volio ga ili ne...valja nam u korak sa vremenom...ako zelis da promovises nesto onda nema boljeg mjesta od fejsa :wink:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ovo sam pisao vec vise puta, ali evo i ovdje da napisem. Dodatak Facebook klauzule je bio strateski. Prije neke kritike, korektno bi bilo podsjetiti se kakve smo do sada nagradne igre pravili i kakvi su bili "uslovi": posalji e-mail, kviz/odgovore posalji na e-mail, samo za clanove foruma, kviz forma direktno ka partneru, samo za clanove Folding@home tima kroz ucesce u FAH projektu itd. Kao sto se moze vidjeti, imali smo dosta razlicitih formi pa se tako i ova nova moze posmatrati. Slijedeci put cemo opet praviti nesto drugacije.
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Kad aBd sutra da ocekujemo rezultate???
     
  20. Esh

    Esh HWB

    U toku je proces verifikacije, dobitnici za prvu sedmicu su obavijesteni.