Gdje kupiti blu ray diskove?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ||NeX||, May 2, 2012.

  1. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Evo kupih Blu ray snimač i sada mi treba diskova praznih, samo kako vidim nije baš lako doći do njih. Znate li vi nekog ko ih prodaje?
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    U gradu nema, ili barem ja nisam nasao evo godinu dana muku mucim, kupujem u BEN-u (Adresa:

    Aerodromska bb
    71123 I. Sarajevo
    Bosna i Hercegovina

    Kontakt:

    Mob: +387 65 678 300)
    Pro4media philips oksid, do sada sam sprzio oko 100 kom. samo dva do tri su mi unistena, i to mojom greskom drndao po racunaru za vrijeme snimanja.
    Ako neko ima jos neku informaciju nek ajavi, i zaboravite connrad u interexu jer je taj isti medij 10km. dok je dole u ben-u 4km.

    PS. tek sada sam vidio da si iz Travnika pa ti ovo slabo moze pomoci, ali ako neko dolazi u sarajevo neka ti kupi.
     
  3. Deniken

    Deniken Aktivista

    Jesi vidio u Fisu Vitez?
    Imas radnju "Acord", tamo desno, kod njih mozes uzeti.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imaš u Bingu u Travniku.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pitanje je ima li gdje kvalitetnih. I ja sam vidio u fisu u Tz ali neka slj marka.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Hebi ga ja kupio par verbatima pa problemi sa njima, do ovi pro4media rade bez greske.
     
  7. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Hvala raja. Evo kupio sam baš taj Pro4media za 6,5KM u Bingu. Ludilo da tamo ima, ali ima. :mrgreen:

    JVC, ako si ti probao na 100kom. i sve ti u redu, onda ne bih ja plaho eksperimentisao.
    Samo ako je u BEN-u 4KM, onda vrijedi doletiti pa uzeti više komada. Ima li neki popust na količinu?

    Zašta ti služe BR? Za backup ili snimaš filmove?
    Ako je ovo drugo, dobaci mi PP, možda mognemo dogovoriti neki deal ... ;)

    Hvala svima na savjetu, a pogotovo "forzamilan" za Bingo. ;)

    ps. pogledat ću i u FIS-u šta imaju
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Snimam filmove, a koji ti je snimac od toga ti zavisi kako ce ti se medi pokazati.
     
  9. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Onaj LG BS30.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    U mene vec vise od godine dere LG BH10LS30 bez problema.
     
  11. Deniken

    Deniken Aktivista

    Gdje si ga kupio? Ima li gdje u Travniku ili si ga uzeo negdje dalje?
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Ja vecinu toga kupujem kod Slavoljuba www.barico.net, izuzetno korektan covjek, raja itd. ali ovdje ga vecina zna pa netreba puno price. :lol:
     
  13. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ja sam u Travniku u Imtecu.
     
  14. Deniken

    Deniken Aktivista

    Da li ih imaju jos?
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    030501998.