God of War II

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Apr 24, 2006.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    upalih net, skidoh, pogledah. fenomenalno. vidjeo sam shakey cam trailer jos kad je izasao na gdc-u. dokaz da sony ne odbacuje staru konzolu kad nova izadje kao neki. :lol:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Jao majko jos sam u soku, gdje je onaj Prince of Persia da slomim disk.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Užasno nasilno.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Uzasno glup post.
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ako sam nešto pogrešno napisao u vezi ovoga video isječka reci sad ili šuti zauvijek. Moraš poštovati tuđa mišljenja o video isječku.

    I da se ogradim - Ne, ne znam se šaliti (i to se mora poštovati, inače si isti kao i nacionalisti).
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ne izigravaj pametnjakovića, vazda glumiš nekog kvazi filozofa. Igra je na mjestu sta hoćes? Jesi li probao? Jah igre nisu za tebe, ti si ozbiljan tinejđer.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni dobra. Steta sto nema igre za pc platformu. Fakat mi je gotivno kad izvadi oko onom velikom. :mrgreen: :mrgreen:
    I'm mean!!
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jao lude igre!! ne mogu da vjerujem :):):)


    extra!
     
  10. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    jesi gledao kill bill i scenu sa okom, kad ga baci na pod i zgnijechi.. 8)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hmmm bice jako lijepo eventualno igrati GoW3 na PS3 u 1080p :mrgreen: hajd nije februar 2007. tako daleko. :eek:
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I ti svašta glumiš i izagravaš pa ti ne dobacujem.

    Igra je nasilna što je sasvim odgovarajuće za mene jer me ne tangira. Iako je možda previše "fantasy" za mene, više preferiram multiplayer pucačine tipa Battlefield 2.

    Ali stojim 100% iza svog posta. Video isječak je pun komadanja mesa, pa šta?

    Nešto mi se čini da imaš tu opčinjenost da nekome šukaš, što ponekad dobro činiš, ali to možeš nekom drugom - meni nemoj. Imaj poštovanja prema meni ako ja imam prema tebi.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Hmmmm......

    Nasilna igra?? Battlefield nije nasilna igra? Nisanit nekog snajperom u glavu nije nasilno?

    Bacat bombe iz aviona nije nasilno?



    Tvoj stil je napisati nesta sto nije nista.


    :arrow:
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Stvarno ne kapiraš ili nećeš, ne znam.

    Nasilnost me ne tangira (naveo gore), ali mi ne leži fantasy stil (naveo gore)kao što je kod ove nasilne igre. Više volim surovost bojnog polja (indirektno se moglo skontati).

    Bože sačuvaj.
    Ajde dosta nas je više.

    Evo dajem službeni komentar na video isječak:

     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Usput, to mi je "zanimanje" kad igram na serveru.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Da si vojni rok odradio mozda ti ne bi bile interesantne te igre ''surovost''. Tako se i dalje igraj TA-TA.
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Besmislica i griješiš. Ne samo da su neki igrači odslužili vojni rok, već su odslužili 4 godine ARBiH (i puno su stariji od mene) i igraju BF2 ili neku drugu, nebitno, igru.

    Ti izgleda jednostavno ne prihvaćaš da neko ima drukčije razmišljanje od tebe. Budi malo tolerantan. Ja ti nudim činjenice ti meni pretpostavke.

    Odoh sa teme, ovo mi počinje biti bespredmetno, nema smisla, kvarimo temu drugima. A znam da nećemo nikad izdurati i da smo obojica sebi u pravu. I tako dalje.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hoces igrati i Battlefield 2142 :?: Ista stvar samo jos zabavnije zbog mechova. :mrgreen:
     
  19. NeXs

    NeXs Novi član

    back to ze tema, god of war je definitivno jedno od najboljih igara ikad smišljena, a ne samo zbog akcije već i zbog priče, atmosfere i genjalne složenosti nekih zagonetki...mislim da sam milion puta stao u igri i rek'o "svaka im čast za ovo"
    i zarazna je u pm...ne prestaješ dok ne prekucaš, ..sjećam se da sam s rajom igr'o prvi put (tj.ja igr'o a oni gledali....jedna od rijetkih igara gdje publika UŽIVA gledati kako neko drugi igra i više se brine o tvom healthu nego ti)
    2-3 dana kasnije išli u slogu da gledamo nastup zone isključenja...stojimo za šankom, cugamo pive lagano...masa ljudi i dječurlije skače, pjeva, mahnita a moj komentar je bio:
    "ovde bi bilo masu crvenih..." :D

    (ko je igr'o zna o čemu pričam)
    ..zato jedva čekam nastavak i obradovah se kad viđoh da će biti za ps2 a ne za ps3...samo ne viđoh koji je očekivani release date, zna li neko?
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Uuu sminka.Princ je k.ta za ovo_Ovo kupujem.Moram vidit koliko je original :D