God of War II

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Apr 24, 2006.

  1. Raptor

    Raptor Aktivista

  2. ming

    ming Veteran foruma

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    9.7? OMG. :shock: Ipak cu se suzdrzati od igranja demoa. :mrgreen:
    Sulu, za koju heftu mi stize origigi GoW kec ntsc, pa bujrum naleti sa eksternim diskom ili DL medijem. Odn, ko god hoce nek se javi, samo da oni hadalji iz GMC-a ne prodaju ni jedan komad. :lol:

    UPDATE: ubacen u PS3, GoW2 ce raditi u 720p. :shock:
     
  4. Raptor

    Raptor Aktivista

    Auu, pa moze meni jedan :wink:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajde dogovore na PM.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    More. Kad stigne, znacete.

    Anyway, skontah da dvicu treba iskljucivo uzeti original, jer skidati dva DVD9 diska je apsurd. Moglo bi se proci s prvim diskom da je game sadrzaj iskljucivo na njemu, ali postoje mini igre i challenge modovi na drugom, tako da ce biti malo nezgodno u ovoj kasabi nabaviti full verzije oba diska. :?
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Oce li biti u GMC-u, ako hoce ja uzimam.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Evo kako izgleda GoW2 u 720p

    [​IMG]
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako bude dvica po evropskoj cijeni uzecu ga i ja, ali pogledaj koliko je tamo GoW kec, a ja ga pazarih za $11.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar ne ide najvise u 480p?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ide, ali na PS2. izgleda ima i dio koda koji prepoznaje da je PS3 u pitanju pa onda igra radi u 720p. mada se opet po netu prica, kako je i za PS3 max 480p, ali dok igra ne stigne u prodavnice nece se nista znati...
     
  12. TopniK

    TopniK Komšija

    E ovako. Inače po onim mojim silnim postovima o kupovini PS2 vjerovatno većina i zna da sam ga skoro kupio.

    Prije jedno par mjeseci moj jaran je po cijele dane igrao GOW. Ja sam jednom bio kod njega i onako vidio malo to skakutanje, udaranje, borba sa 5 puta većom zvijeri od njega itd. I moja reakcija na to bila je: ''Ej moj Žara pa tebi ja 24 godine a igraš tu dječiju debilnu igru gdje mali čovječuljak gazi pred sobom...ccc...sramota...''

    On je meni na to govorio: ''Ma nemaš ti pojma šta je dobra igra.''

    I tako se to završilo i ja sam i dalje imao isto mišljenje kako je GOW igra napravljena za malu balavu djecu i gdje je realnost sasvim nepoznat termin (ja inače furam tu neku realnost PES, GT, COD itd.).

    I tako pomalo čitam i pratim ovu temu gdje se svi vi divite ovoj igri i nestrpljivo iščekujete nastavak pa pomislih: ''Ako ovoliko ljudi gotivi GOW i smatra je HIT igrom možda je u stvari problem u meni. tj. možda je do mene i mog pogrešnog ukusa.''

    Da bih u to bio siguran odem ja jutros i kupim GOW. I sada, znači sada nakon što sam ga probao i igrao 2.5-3 sata mogu reći samo jedno:

    GOD OF WAR JE FENOMENALNA IGRA. IGRA KOJA JE DOSTIGLA NOVE GRANICE U SVIJETU GAMEINGA. IGRA KOJA SE MORA ODIGRATI PA MAKAR TO BILO POSLJEDNJE. JEDNOM RIJEČ REMEK DJELO!

    To je sve što vam mogu reći. Sada sam trenutno došao do onog mjesta odakle vidim Boga rata kako ubija ljude ali još nisam došao do njega. Drug mi reče da igra traje oko 16 sati i da je finalna borba upravo sa njim.

    Eto, to je sve što ću vam reći. Sada odoh šta pojesti i nastaviti svoja brutalna dijela jer nemam vremena za šuplju pored GOW.
     
  13. Sale

    Sale Aktivista

    Vratio se u djetinstvo :mrgreen:
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Cek dok se popenjes na Kolosa.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Borba sa Aresom je prejaka. Poslije kupis Shadow of the Colossus i imao si jedan od najboljih gaming vikenda ikad :D
     
  16. TopniK

    TopniK Komšija

    U tome i jeste problem. Ne mogu da čekam. :D Zato igram i igram.:) Sreća pa su se januarski ispiti završili pa neću belajiti rokove. :)

    Ne želim da sve ovo završim za vikend. Želim da traje duže. Zato ću kada završim preći na Spartak i na God mod jer sada krenuo sa normal.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Auu pa ti sad dolazis tek do najboljeg dijela igre - do penjanja na Titana i ulazak u Pandorin hram. Yay. :mrgreen:
    Kako rece kolega gore, nakon toga obavezno ICO i Shadow of the Colossus, pa kad se odmoris, onda moze DMC da se igra. :wink:
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Momak je tek otkrio igre, pazite da se ne pregrije :smt002
     
  19. TopniK

    TopniK Komšija

    Osjećam se poput malog veselog dječaka. :D Još samo da se riješim ovog malog od sestre i nastavljamo sa krvavim i brutalnim obračunom sa Bogom rata.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    demo se pojavio na torrentima, ali ja vala ne skidao 1.79GB za jedan level. :mrgreen: