Godfather

Discussion in 'Igre i konzole' started by Spider, Feb 12, 2005.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    Za sve one koji su igrali i bili zadovoljni igrom Mafia ovo ce da bude kao slag na tortu...Electronic arts ce izdati igru pod imenom "The Godfather".

    Po screenshot-ovima i trailerima koje sam pregledao,primjetio sam da ce igra mati veoma dobru grafiku a najvjerovatnije da ce najbolje od svega biti prica...bas kao u mafiji.Evo vam detaljan link

    http://www.gamespot.com/pc/action/thego ... ovie_image u vezi slika,datuma izlaska. . .

    Ukoliko imate bolju konekciju preporucujem da pregledate trailere...jednostavno vrijedi pozz ;)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    malo si zakasnio. o tome se prica vec dosta vremena. al eto ko nije znao nek pogleda.
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    iskreno...

    znao sam ovo od prvog dana ali mrsko mi bilo pisati!!ali sve u svemu vijest je nova a vecina raje ne zna za to ;)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    kad se vec spominje: glasove je posudila glavna trojka iz filma, ukljucujuci i merlon brando-a!
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Da li je neko pregledao ijedan trailer!?Bit ce pravo dobra igra. . .na jednom traileru sam vidio nesta u vezi r3specta na ulicama!!


    Na pocetku ces sigurno biti jadnik i kad se"sudaris" sa nekim cikcem dolazit ce do konflikta...barem ja tako mislim!!A kasnije kad budes poznati "mafioso"( to sam vidio u jednom dijelu trailera)i u slucaju da se nesta desi na ulici,ljudi ce ti govoriti:"Sorry sir" 8) ....naravno ne svi jer bit ce i "pijandura" ;)
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Neće ovo valjat.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ima potnecijala da ispadne ko Mafia - a znamo kako je prosla pored GTA.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    nesto nisam siguran da ce ispast nesto extra, ali imali smo situaciju i kad su bili rtcw i mohaa i kad su svi mislili da ne moze bolje, izadje cod..
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma te su igre prave, realistike, u gta nosis pusku pored policajca nece ni da te gleda, a u mafiji si mogo samo palicu i saku ... bice dobra igra skroz.. :mrgreen:
     
  10. Spider

    Spider Aktivista

    Kako sam ja primjetio na jednom traileru auta ce ici prebrzo i nece biti normalno kao u mafiji recimo,ona sporina,ona divota. . .tannnnnnaa taannnnnaa tannnnnnaa (muzika iz mafije) :D. . .

    Nadam se da nece tako biti pozz ;)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    bice i nastavak igre mafia 8)
     
  12. Spider

    Spider Aktivista

    Jel to potvrdjeno enise. . .imas li neki link da procitam u vezi toga ?


    A sjecam se kad si ti davno ostavio link za peticije nastavka ali sam mislio da nece biti od toga nista. . .ali jedva cekam!!Da li ce ovaj godfather i mafia 2 moci na mojoj Ti4200?Da ne sabiram beze za mob vec za graficku :D . . .puko sam !!!
     
  13. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    hoce ba moce sve heheheheheh :D gta nakav ima cartoon shading glupost, iako je igra nelinearna mislim u nekom smislu imas misije ali ustvari nemoras ih obavljat, dok u mafia-i mogao si igrat misije i imo onaj free ride, igro sam na ps2 gta: san andreas i stvarno igra je predobra gameplay predobar, al je grafika totalno isto sranje ko i u starim dijelovima iako je ps2... a mafia ima fine efekte... tolko od mene
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    Bogami, Marlon Brando je umro 1. jula prosle godine, nece valjda bit samo ono sto je prico u filmu...
     
  15. Esh

    Esh HWB

    pa da, ali su iz ea racunali na to pa je brando posudio glas prije nego sto je... igra se ne razvija godinu dana vec 2-3:)
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Hihi, to bas lici na njih... :p
     
  17. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Čudno... Kao da su znali da će...
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    mozda su ga i ubili

    nego kad bi trebo izac taj godfather?
    sa mafiu 2 sam davno cuo da ce izac, al ne i kad
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Copolla je rekao da je igra sramota naspram filma, i da se njega ni u kom slucaju nije pitalo nista. Nema veze makar EA s ovom igrom ide u "Mature" naslove.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    Francis Ford Coppola navodno je dobio fraze kad je čuo da Electronic Arts priprema Kuma u izdanju video-igre, a njegov je bijes tim veći kad je saznao detalje, te je izjavio kako nema apsolutno ništa s igrom i da je ne odobrava. Kako kaže, nikada ga nitko nije pitao za mišljenje, a ono što vidi je predstavljanje tek malog broja likova iz svijeta Godfathera koji se nakon par sati poubijaju.

    tako se priča naokolo...