Godfather

Discussion in 'Igre i konzole' started by Spider, Feb 12, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    koji je to bio Gran Turismo? mora da je bila trica. jedini je bad u GT sto nisu dobili licencu za fizicka ostecenja na autima.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ma ostecenja su manje vazna inace u trkama malo stecenje znaci odustajanje (tako da voznja bez haube ili vrata nema smisla).
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    kažem nemam pojma koja je bila, ali stu to bile kržne utrke dtm automobila (znači audi a4, alfa 156 etc.). sve u svemu jako plastično i nije me se ni malo dojmilo... recimo to i colin 03/04 je nebo i zemlja.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Rally i GT trke ti je kao da poredish Chevape sa lukom i kajmakom i vegeterijansku sniclu.
     
  5. monK

    monK Komšija

    Biram vegetarijansku sniclu i slazem se sa Syssom, Colin je najbolja driver igra koju sam iskusao (nisam probao Richard Burnsa, svi kazu da je strava), sto se tice asfalta vise volim
    EA formula 1 simulacije, mislim da su OK (ukljucujuci i NBA i NHL), tacnije nisam se susreo sa boljim alternativama...Fudbal je jedini izuzetak...

    Bytheway, o5 smo u off topicu...
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    I ja sam e pravo zarazio sa EA F1 Challange 99-02 RH2004, a prije toga sam presao sezonu na 02.
    (nije bas lahko, kad iskljucis neke pomocne opcije i kad stavis malo jaci novo)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Steta sto novi F1 naslovi izlaze samo za PS2.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    kužim sve stari, ali osobno više volim colina zaigrat.

    ea fifa je prestala bit dobra nakon japan-koreja mi se čini... ali pošto ja nisam mjerodavan za taj nogomet uzmite s rezervom.
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Cuj to, odkad to, sto to? Nisam upucen!? :roll:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    pa bice i za pc skoro.. malo "odmaraju" jer u sustini nemaju sta novo za ponuditi osim osvjezavanja rostera..
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Da, Sony im je kupio licensu. Imaju puno toga novog ponuditi osim rostera, ponajviše fizika bolida i (posebno) staze. Znam po sebi i po drugim koji su iznjeli svoja iskustva, sve je to još uvijek nesavršeno i to u velikoj mjeri. Kakav roster... to mogu i korisnici, fizika je najbitnija!
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    fizika u formuli 1 :D
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  14. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Ako ti je najbitnija fizika onda poigraj malo netKar. Igra ima fenomenalno fiziku, i stvarno je detaljno odrađena a pri tome je besplatna. Jedino malo grafika nije najaktuelnija ali sasvim igriva (nako osrednje). Ima dosta auta od Ferrari 360 Modena pa do oni stari 250 GTO iz '62 i Pagania Zonde C12 S a ima i F3000. Računaj da ti treba volan ili gamepad (sa kojim je vrlo teško igrati) jer ne može preko tastera. A sve ukupno igra je u zip datoteci sa nevjerovatni 40MB!!
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Vjerujem ti, ali EA-in F1 serijal se razvijao u dosta dobrom pravcu, a onda je sve stalo. Fizika se poslovično poboljšavala svake sezone, plus kada se doda nekih vanjskih modova to je radilo odlično, moglo je puno bolje.
     
  16. postal dude

    postal dude Aktivista

    UVJEK NEŠTO ZASERU I SADA ĆE NEBOJTE SE!!!!
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zato se igra Gran Turismo 4, Enthusia Professional Racing i uskoro Forza Motorsport. kraj price.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    ccc zasto se thread o igri godfather pretvorio u raspravu o nfs, gtr, gt4 itd. :?: :|
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    oni su poceli :mrgreen:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Onda da dodam cim je tu EA also known as EMPIRE ARTS pun sam predrasuda.
    Ako igra prodje doci ce nam onda GodFather 2006 pa GodFather Manager :mrgreen: :arrow: