graficka :S

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by VR6, Dec 4, 2008.

  1. VR6

    VR6 Komšija

    znam te fazone :) vec me zaborinulo sto pada fps poslje 100000 smokova :p sto je normalno :D a i nisam gasio pc par dana pa vjerovatno se i zamorio :D
     
  2. black man

    black man Novi član

    imam big problem imam grafu 256 mb ge force FX5500 a nemozemi coll 4 odg ko zna plsssss :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa poslaba je to graficka za (vjerovatno si mislio call of duty 4).Jel imas problem sa slabim performansama ili ne mozes nikako pokrenuti igru?
     
  4. VR6

    VR6 Komšija

    hahahaha dino sto me trznu , reko kazes za moju da je slaba i ne mogu pokrenut cod4 hahaha pa reko sta ti je :D da se nisi napio :p hahaha
     
  5. MAJESTIC^^

    MAJESTIC^^ Novi član

    Imam i ja istu club 3D HD3870 Oc, ma drama graficka ne zalim se uopste...
    Pa mora padat fps nakom 2-3 dana i nakon 100000 smokova i ja igram pa ne pada nikad ...
    a sto se tice 2xHD..meni se ne svidja gainward ovaj ZEROTHERM beton hladjenje :)
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    \



    taman da je nakon 30 dana i 2000 000 smokova fps mora ostati isti. Doduse, windows sa vremenom postaje tromiji i malkice sporiji, no to nikave veze nema sa grafickom :)