GTA IV

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Mar 2, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bice prosjek ko i ostali nastavci poslije "trice". Tehnicka izvedba isto tako prosjek. A mobster imas li konzolu posto vidim da ti je ovaj naslov nesto plaho drag. :lol:
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo će ljudi biti revolucija u gamingu, ali Mafia 2 će biti još bolja :) Konzolu nemam, ali namjevam uzeti PS3 čim bude u mogućnosti chipovanje istog pod uvjetom da GTA IV ne izađe nikad za PC.
     
  3. GW

    GW Moderator

    Znači nikad. :D
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    revolucija u gamingu? pleeeeaaaaseee.
    toliko dizati igru u nebesa i biti fan, a ne izdvojiti 60E za istu? hmm upitan gamer.
    spremi se na to da prije 2010 nece biti piraterije za PS3.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Taman. 2010 uzimam PS3 i full HD lcd :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hehe, ma osim PSN naslova, u ostalim igrama nemas mnogo koristi od 1080p. Prednosti FullHD-a se vide u filmovima i web browseru/PSN Storeu. Kako god, cekacu da neko predje GTA4 i proda ga za male pare. :mrgreen:
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa da uzeo bih bas samo zbog filmova, a usput imam i konzolu za igre :).
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa nisam ja rekao da bih uzeo pirat. Ali mislim generalno da se na PS3 ne isplati davati pare ako ćeš plaćati svaku igru preko 50€.
    revolucija u gamingu - slobodno označite ove riječi, vidjet će te kakav će GTA IV :wink:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Tebi su i prosli GTA naslovi bili revolucija :lol:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    treci dio je bio "woow" kad se pojavio, ali sad su se ljudi navikli na igru takvog kalibra i slobode, pa nece biti nista posebno. cak je i povrsinom manja igra od san andreasa, bezveze.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sami ljudi iz Rockstara su rekli da im je teži bio prelazak sa GTA III engine-a (to koristi i Vice City i San Andreas) na GTA IV nego što je bilo prelazak sa 2D-a na 3D. A ovaj sulu6000 što kaže da su prošli nastavci bil revolucija - jesu, GTA III je donio nešto sasvim novo i pokrenuo jedan od najpopularnijih brendova u igrama.
    BTW, evo novog trailera :
    gtagaming.com
     
  12. ming

    ming Veteran foruma


    Sta je to novo donio i de mi objasni ovo ''i pokrenuo jedan od najpopularnijih brendova u igrama''.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Valjda trendova?
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  15. ming

    ming Veteran foruma

    Taj ''sandbox'' kako su ga vec nazvali postoji u Falloutu godinama.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Fallout je dobra igra.. Igrao sam je nekad davno.. Ne znam ima li kakvih novih verzija?
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ove godine bi trebao stici Fallout3, ali posto ce biti Oblivion kalibra nesto je ne ocekujem zeljno...
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Ceka se to kao ozeblo sunce :D Najavljena je negdje u Q3 ove godine
    http://www.youtube.com/watch?v=zPt08UYmyMo
    gameplay bi trebao biti nesto kao u Oblivionu.
    EDIT: Zero brži.
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Definitivno igra koju cekam na penal
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator