GTA IV

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Mar 2, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    koliko god ovo nekome izgledalo dobro, da je radjeno za samo jednu platformu, izgledalo bi sve to barem 3x bolje.
     
  2. Ice32

    Ice32 Novi član

    Ma San andreas se vise nikad nece ponoviti :(
    Njega nista ne moze nadmasit i sta god oni pokusavali nece dati bolju igru nego sto je San andreas bio kad je izasao.
    Stil mu je jedinstven,mapa mu je raznovrsna a likovi su puni osobina.
    Jednostavno nenadmasivo!

    Inace,Gta su igre uz koje je se najbolje opustiti i uz koje se najbolje uziva.
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    Ne znam kako možeš biti tako 100% siguran da neće nikada napraviti bolju igru? GTA IV može da bude daleko bolja ako je ispoliraju do izdavanja.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Slazem se, ali opet ce ljudi da kukaju (pa i ja vjerovatno) sto povrsina grada nije velika kao San Andreas.
     
  5. Ice32

    Ice32 Novi član

    Ma nek je oni poliraju koliko hoce,San andreas ima svoj poseban stil i ljepotu.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najviše su kukali na Boxovu verziju, kažu kapacitet DVD-a ih jebo.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eh, jel' cijela mapa grad ili imaju i sela, brda, sume? Kolko vidim samo ima grad (NYC) a trave ni za lijeka :p

    To me najvise i brine jer sam naviko sa "cross-om" lutat uz country mjuzu po onim brdima i sumarcima.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema toga vise. Mozda malo okolo, ali zaboravi na San Andreas povrsinu (najvjerovatnije). Da su posteno radili igru za samo za PS3 (i kasnije portovali / izbacivali sadrzaj) i dogodine napucali dual layer BR, igra bi bila nesto skroz drugo. Ovako zbog jadnih 7 i kusur GB ce i PS3 i PC igraci da ispastaju jer je ona prezentacija upravo onakva zbog jadnog prostora na disku. Samo ce audio komponenta da uzme pola dvd diska ovaj put... :|
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  10. iskusni

    iskusni Komšija

    Aj' valjda će jedan PS3 leći do kraja ove/polovine sljedeće godine :(
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tako treba iskusni... :wink:
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Analyst: PlayStation 3 complications caused GTA IV delay

     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jedna od mogucnosti je da igra ne moze stat' na DVD pa imaju problema oko toga na x360.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uvalili se preko glave sa dva kolosalna posla + na sve to onaj deal za 360 epizode. mozda na kraju srede onaj krsh sto su pokazali u traileru zbog ovog odlaganja...
     
  15. virtualx

    virtualx Aktivista

    eh ko ce to cekati tako dugo da izadje.
    ja evo skidam ovaj neki driver novi ,pa cu to igrati ,slicno je.
    a igre tipa GTA su mi najbolje, jer nema ogranicenja, mozes raditi sta god hoces u igri.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebiga :roll:
     
  17. iskusni

    iskusni Komšija

    Dobro je što su i verziju za konzole odgodili za H2 2008. Sada mogu ispolirati igru do kraja :p
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jos uvijek izgleda lose i "choppy" kao i u proslom traileru.
    sreca pa ce se petica raditi ekskluzivno za ps3...
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma dzabe kad ce se radit na ovom enginu radit 2-3 nastavka , isto kao soker :x
    razočaran , eh kad se sjetim sličica i videa od GTA3 kako se tad slinilo :mrgreen: