GTA IV

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Mar 2, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mah zato ce teksture biti barem duplo bolje, veci grad, vise muzike, zato jer su vec gospoda rekla da im se bluray mnogo svidja...
     
  2. Esh

    Esh HWB

    kakve veze ima flame xbox vs ps na temi o gta 4?
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zasto siris dezinformacije i jos mi brises post ?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam obrisao post zato sto nisi nista rekao, samo si stavio dva smajlija.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za GTA V je bio rumor od Surfer Girl, mislim, da ce biti ekskluzivan za PS3.

    BTW, http://blog.us.playstation.com/2007/07/ ... o-the-ps3/

    Nije GTA nego potpuno nova igra. Najbolje bi bilo da i slijedeci GTA naprave na PS3. Bilo je i neke price da ce poslije ovog GTA Rockstar potpuno biti PS3. Navodno je ugovor vec potpisan.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ccc, neznalica na svakom cosku. Evo gledaj ovo i tuguj:

    Iz usta "tvojih" ljudi... :lol:
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobro znas da od toga nema nista !

    Rockstar = EA = Ubisoft !
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baha fanboy.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja sam se nadao da će to u martu. Ako je april (kraj aprila) 2008, onda za PC to najvjerovatnije (u najboljem slučaju) izlazi negdje krajem 2008.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PC verzija ce po zahtjevnosti vjerovatno nadilaziti i Crysis i Assassins Creed, tako da je bolje da skupljas lovu za kakvu konzolu ako ti se igra doticna igra bez problema.
     
  12. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Ja sam cuo da je glavni lik Niko Belic.Nisam siguran ali prica se da je Srbin i na pocetku igrice kaze ,,Dobrodosao brate".Ovo sam procitao u Screenfun-u
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    A screenfun je cisti Copy->Paste shwabskog, u srbskom screenfunu pise kako i POZNATI komicar Elton (to je onaj debeli kod Stefana Raaba, ako ko prati TV Total na Pro7) igra Nintedogs :lol: Sta zna mali Beogradanin ko je Elton
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Ma nije Srbin , neg je Ukrajinac ili Rus
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Kakve veze ima ko je levat?
     
  16. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Ja sam Krajevcanin.A i Niko Belic ne lici na srpsko ime.Sto se mene tice moze da bude i iz Tarzanije.Za PC najverovatnije izlazi u oktobru.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ako ispune ona multiplayer obecanja , moze biti veoma zabavna igra na duze staze:D
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Najnoviji, ujedno i zadnji trailer izlazi za dva dana (27 marta). Zove se "everybody is a rat". Danas oficijelna stranica će imati update, nešto je u vezi sexy shopa :)

    BTW, Niko Belić je iz Rusije, sudjelovao je u Balkanskim mirovnim snagama (!?), majstor je neke izraelske borilačke vještine, težak je oko 90 kg, visok oko 188 cm, duže vremena je bio u zatvorima trećeg svijeta ... Ma šta vam pričam, malo na wikipediu ili gtagaming.com, pa sve saznajte.

    Edit : Evo malo mojih zapažanja nekih od GTA IV screenshotova :

    [​IMG]
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Rus, majstor Krav Maga, u mirovnim snagama na Balkanu. Izvala godine.
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pojavili su se i novi multiplayer screenovi. Izgleda ludo !