GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Dajte zabranite ovu temu, bar dok igra ne izadje na pc-u.Palite me dzaba a nemam para za konzolu jos :).O.t Vedo imal sad onog seljackog,kad udaris slucajno u policisko auto, da ti se odma nabije zvijezdica?
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    NE! zabranjivati temu :mrgreen:
    Ja sjedim na poslu, sekunda mi fali da zaspim, al refresh rate na ovoj temi mi je 120Hz :D Citam i uzivam cekajuci da i ja ovo cudo zaigram :D
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja imam policijsko u garazi negdje "just in case". Meni se desilo da ih kvrcnem ono u prolazu a nista ne bude, a i kad bude veoma im je lako pobjeci.

    Jedan mali TIP, kada god radite sa Lesterom (ono L na mapi, najcesce sa Franklinom) imajte konekciju na internet i uradite save game prije misije.

    Kada on kaze koga ces ubijati ti ulozis na kontra firmu (a prije toga load i ulozis sa svima jer ne mozes switch u misiji).

    Obicni stock market moze raditi u offline ali onaj BWQSQK ili sta vec ne moze, on mora imati konekciju na internet.

    Uvijek se dobije 50%+ vise, nekad i duplo...
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo i ja dodjoh do Trevora, tek s njim zabava pocinje.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema sumnje da dolazi na PC. Problem je "kada".
     
  7. heroic

    heroic Komšija

    Ma svejedno, isplati se cekati :D
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Grafika je stvarno slaba na PS3 tako da cekamo i mi sa konzolama :)
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Grafika stvarno slaba?

    Ne znam sta ce ti bolje. U ovakvoj igrici grafika i nije toliko vazna, kad je gameplay predobar. A da je grafika stvarno slaba, vala i nije.

    Ja sam negdje na 30%, ali ja to na tenane. Prije nego uzmem story related misiju, uvijek se vozikam okolo istrazujem. Jucer sam se pjeske popeo na neku planinu. Trebalo mi pola sata. hahahahahaha. Nabio sam odmah kondiciju na maximum. :D

    A i trevora sam jucer otkljucao. Ma lik je lud 100 na sat. :lol: Dobre su mu sporedne misije. Ona zenska kao nece da se zeni jer joj je muz opicen. Haj uzmem ja nju da je odvedem negdje, ja u finom auticu sto sam ukrao, kad se odjednom u nas zaleti njen muz sa humveejem. Meni bi zao sportskog autica, i upucam ga. Kad ona poce bjezat i od mene, veli ja ludji od muza joj. E onda sam je pregazio kad je vec tako. :lol:

    Kupio sam sebi aerodrom sa njim za 150.000$. Nije lose. Samo vozikam onaj avion zaradjujem pare. Skoro sam vec isplatio ulozeno u njega. Isto sam kupio i marinu za 80.000$. Nemam veze kako na njoj pare da zaradjujem, tako da je to trenutno bacena lova. :D :smt003

    Jedna slika sa planine gdje sam bio kad sam pjesacio. Naletim na neki aerodrom. Odo' reko istraziti, jer nije mi na mapi se pojavio, i dok sam silazio poginem. :D

    Dodajte me na Social Clubu: Bosnian_Lord

    http://socialclub.rockstargames.com/gam ... pPov2LPMYA
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da ima AA ili da je u full HD i da ne pada ispod 20 fpsa bila bi odlicna :)
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nemojte se iznenaditi situacija kada prebacite na Trevora sa nekog drugog igraca.

    Jedan primjer: Zaglavim negdje daleko bez auta i bez mogucnosti da zovem taxi, reko ode da se prebacim na nekog. Prebacim se na Trevora kad on u zenskoj haljini na vrhu neke planine. Pogledam okolo sebe - daleko od civilizacije, podjem ja skakati sa planine, silazio jedno 10 minuta i zavrsim u moru, sreca pa neki brodic pokupim, ali skroz istocno, daleko od svega, ajkule me ganjale pa sam pustio da me pojedu da dodjem u bolnicu "WASTED!" - najbrzi nacin kuci. :)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima AA i ne pada ispod 20fps-a. Buduci da ti vjerovatno igras gusarsku verziju, to nije cudno - ona provjereno lose radi sto se tice streaminga tekstura i pada fps-a.

    Sto se tice Trevora, i meni se jednom desilo da prebacim na njega - lezi pijan na plazi, u odijelu, a gomila leseva oko njega. :lol:
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda neki slabi AA, ma mozda je na 21-22 fpsa pa izgleda kao da je manje :). A nije do streaminga textura jer stojim u mjestu i okrecem se, sa hdda nista ne ucitava, i opet pomal fps.
     
  14. bug

    bug Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozda na eurogameru koriste piratsku verziju :D

    EDIT: Ovo napucavanje sa auto aimom nema smisla, tak ako izadje za PC bit ce to to.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Niko ti ne brani da ga iskljucis u opcijama, tj. stavis na free aim.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    uff tek onda je sou :)
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa ove konzole nemaju snage izbaciti ni konstantnih 30fps, jos kad krenu eksplozije i vatra padne na 12 fps. Znaci da je bas vakat za novu generaciju. Na PC-u ce razlika u kvaliteti grafike biti drasticno veca.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    ..jos ako se pojavi onaj patch sa 4K teksturama. Biti ce epic.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PC iz 2005. ima jos manje snage. Da je snaga hardvera presudna GTA5 bi bio PC ekskluziva. Zar je na PC-u bas tolika nestasica igara pa svi kukaju za GTA? :lol: