GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uglavnom 1H 2013. Brzo ce to. :)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma kad god izace day one :D kad se sjetim trice na plejki ... pa po noci pocne ona kisa a vjetar duva one papirice omg :D
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Upravo ovo! Jao kad se sjetim...
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja u gta 3 i vicecity samo uzimao vatrogasna kola i gazio ljude i zapucavao se u auta
     
  5. neko

    neko Aktivista

    ma ja to u svakom radim, a kad mi dosadi, uzmem sportsko auto i s mosta lastu, a kad mi i to dosadi, onda u skoku izadjem iz auta i izginem ko vel'ki. :D
    U po frke sam dobio neki casopis iz SAD-a i kao imaju svi cheatovi za GTAIII. sjecam se da sam 7 dana zaredom samo zoljama policiju gadjao.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Hahah ovom sam liku prodao neke igre, ozbiljno je djelovao... :smt003
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Znaci oni poljski leakovi nisu bili fake.. Mjera.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Mogucnost da ne izadje za PC je 2% bar po mom misljenju..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Bit će i za PC, ali jedno 7/8 mjeseci kasnije, kao i svi dosadašnji nastavci.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pročitah neke dijelove ovog texta, te ovo zapazih : Svijet će biti veći od RDR, GTA : San Andreasa i GTA IV kombinovano :shock:
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jedna od rijetkih igara koju bas iscekujem :) Samo nek bude puno livada, country-side, dobre muzike i cheatova :mrgreen:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako li ce sve to strpati na jedan DVD disk (za X360)? Nadam se da nece igra i struktura patiti zbog toga.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ici ce to na dva DL diska, kao sto je Max Payne 3, Forza 4, Halo 4 itd. Zahtijevat ce jedno 20 GB na HDDu, al' ko to danas jos nema x360 HDD.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za Forzu i Halo dodatni diskovi nisu obavezni (dodatni modeli auta i multiplayer ako se ne varam), a za Max Payne-a je to jednostavnije zbog linearnosti. Nadam se da nece uprskati nesto sa ovom igrom.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Zato spomenuh HDD, vjerovatno ce biti da je prvo instaliras (oba diska) i onda tek mozes igrati. U biti, najvise prostora jedu texture, pa ako ih install sa npr. DVD2, igra ih vuce direkt sa HDDa i tu onda nema problema.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Obavezni install i zdravo.
    PS3 ima Blu-Ray pa brdo igara ima mandatory install. (da, znam da svaki PS3 ima i HDD, ali ima i vecina kutija)
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da je to jer Blu-ray dosta sporije cita od DVD-ova.