GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja konto ovo za ps4/one, tek sad vidjeh da izlazi za ps3/360, svaka im cast.

    Veliki sam fan gta serijala tako da cu vjerovatno pre-order uraditi u sto skorijem roku.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Uzimam vala za PS3 odma, a ako Bog Da i za PS4 cim izadje.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    amejzing !!! jedva cekam da je zaigram !
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Teško je i pomisliti kakav će GTA VI biti kada petica ovako dobro izgleda na trenutnim konzolama. Masivna igra !
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne znam zasto svi kazu da odlicno izgleda?? Ne izgleda nista bolje od gta4, ali ce biti masivnija igra.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Fantastično izgleda za ovoliki svijet i sadašnju generaciju.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    nadam se ipak da ce PC verzija izaći do kraja godine..

    vjerovatno ce biti specifikacije iste kao i kod GTA 4 dok izlazi ponovo za PS3 i xbox 360

    uglavnom igra koja postavlja standardne drugim igrama :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nadaj se. :D

    [​IMG]
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma nema na pc-u nista kvalitetno vise, ali ono iskreno, i to dolazi od mene kao zagrizenog pc-asa koji je skrsio hiljade maraka, tone zivaca i slobodnog vremena u racunar i silio se barem stotinu puta da zabavu nađem u nekoj igri, eto uspio sam u bf3 da nađem nesto malo zabave i kaput.
    Vise zabave u heavenu i 3dmarku. :D :D :D

    I sada zalim sto sam ps3 prodao bio(sreca kupih ga opet :D ), vise sam zabave imao sa gt5p nego sa svim pc gamingom u zadnje tri godine.
    I slag na tortu je kada dođe ps3 sa 256mb ram-a i da vizualni prikaz da posrami 95% igara za pc, ma bjeziiii.


    Sadly, but true.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako imas nekoga u zapadnoj Evropi, ima PS3 za manje od 200€. Xbox se moze naci za jos manje.
    Eno gledam u svicarskom interdiscount-u 4GB Xbox oko 80€. Bruka.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yup, steal, a ovako skrsis hiljade i kontas hoce li raditi, te driveri, te ovo, te ono.

    Sorry moderacija na offtopicu, moro sam, nakupilo mi se. :D
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ali meni nema veceg meraka kad igras, vamo skype, pa msn, pa malo surfas webom istovremenom, zbog toga ja ne mogu konzole
    ali ovakve igre za konzolu kak gta to stoji, i zbog toga se kupuje konzola, ali ja sam okorijeli fps fan, pc majka

    stp se tice trailera, ima jedna scena strasno podsjeca na gta san andreas, jedva cekam da ovo zaigram, a nadam se da ce izbaciti port za pc
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bice verzija za PC samo se ne zna koliko ce se dugo cekati..
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    uvijek PC verzija kasni, barem pola godine.
    tako je se vuklo i kod GTA 4 prvo nece pa onda hoce i eto izbacili su na kraju.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    hebo GTA V, dajte nam RDR za PC :D
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Uh to bi nam svima sjelo ko budali samar,ne bih prestajao igrati :mrgreen:
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    gdje sam citao, bas se spominje RDR
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    A sta mislis o ovome, ispred tebe veliki led tv, jednostavan dzojstik koji uzgred nema ni kablova da smetaju, odmah do tebe laptop na kojem mozes pokrenuti sve navedene aplikacije, pa malo sjednes, pa malo legnes? :)
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moram opet uzimati 360-ku.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Rockstar Leeds je navodno bio objavio oglas na ofisl stranici da traze programere za portanje na PC, doduse nije stajalo tacno za koji naslov ali nema tu puno izbora svakako, najvjerovatnije GTA V.