GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma greska . online grafika se prebacila na single playeru greskom . inace je manje zahtjevna u online modu .
    Al ne znam ko jos igra SP pored Heist-a . Dobra zabava bez obzira igrao sa frendovima ono ili onako sa random ljudima uvjek se desi nesto crazy :lol:
    PC verzija ce da bude daaaaaaaaaaaaaaaamn :smt002 ionako je zabavna plus kad modovi krenu ... doe mi da placem jer nemam slobodnog vremena :lol:
    Jos samo da izbace kakvu expanziju u stilu Undead Nightmare :D Ona ogromna mapa , zombici plus neko ludo oruzje .... ne mogu fulat .
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    Mozes li mi reci sta trebam instalirat ono optimalno damije malo da plejam gta IV nisam nikad presao :D
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    GTA IV samo po defaultu friško instliran je jedna od najlošije optimizovanih igara ikada. Koje je sranje od porta, sumnjam da bi glat išla i sa SLI 980GTX konfom.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Rekli su vala GTX660 kao preporuceno. Mozda za sinematik 24 frejma.. we will see.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mene vise brine cpu optimizacija.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ipak mislim da ce to oni sad fino sve upakovati za PC..

    Izbacili su GTA V za sve konzole tako da imali su vremena na fokusiranje PC verzije..
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mislim da se može biti optimističan po tom pitanu. Max Payne 3 je takođe koristio Rage engine, super je bio optimizovan za PC.
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

    A mislim da isti tim koji je radio MP3 radi i ovaj GTA V PC...Trebalo bi da bude ok,posebno nakon prvog/drugog patcha...
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    This Thursday April 2 at 10am ET (7am PT / 3pm BST), look for a special Grand Theft Auto V PC 60 Frames-Per-Second Trailer to debut exclusively here at rockstargames.com.

    For the best viewing experience, please make sure to watch on the most recent generation device and/or browser.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Reklo bi se da ce se gledati nesto dosad nevidjeno
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tehnički jeste neviđeno jer su sve GTAV verzije do sada radile u 25-30fps. Samo čekam kukanje na onih 67GB diskovnog prostora kojeg igra traži.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Radit ce i ova u 30 fpsa :)
     
  13. n1dal

    n1dal Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    blokirase za 2 minute :D

    EDIT:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jos stoji 14 april D
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Druže, ovaj trailer je isti kao i prethodni ...
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izasao je i update za konzole koji ispravlja graficki downgrade. Sto se trailera tice, i nije nesto.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ispravlja sve sem parallaxa, on ostaje downgrejdan, zbog veceg fpsa.