GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Taman cete ga degustirati dok ja zavrsim ispite 22. pa da vidimo isplati li se pljunuti 40 Eura za ispoliranu verziju.
     
  2. n1dal

    n1dal Aktivista

    Hoce li se moci uraditi dekripcija podataka na Steamu sa tim 128GB ? Nisam siguran trazi li duplo vise prostora od same igre.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne trazi, trazi oko 65 GB.
     
  4. Zer0

    Zer0 Aktivista

  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kad se sjetim GTA 3 igra tad bila na ogromna 2x CD-a :D

    Uvijek je GTA nekako po meni pomjerao granice igara pa evo i sad 60GB ima fakat koliko gazi tehnologija :)
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jel više vakat da blue ray čitači zamjene dvd-ove ?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Tesko. BR cita nisu zastupljeni kao sto su to bili CD i DVD citaci. Na konzolama to još moze ali se optika na PC lagano izbacuje. Ovih 7 diskova je šega. Mada meni odavno nije jasna prodaja BOX verzija. Svako moze igru skinuti preko noći pa bilo i tih 60 giga. Pogotovo kada daju pre-load sedam dana prije.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu svi, i neke regije u razvijenim drzavama imaju limit na bandwidth.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Doduse, nisam na to kontao ali su ti korisnici vec u banani. Pogortovo BF korisnici koji imaju pečeve po nekoliko giga + DLC-ovi. Gdje su silne igre koje ne dolaze na diskovima.

    Ali mislim da bi veci problem bio da R* izbaci na BR mediji. A evo star citizen ce po izlasku zauzimati 100GB. Šta onda..
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kanada... Imam rodjaka tamo, i internet mu limit mjesecni na 250 ili 350GB. :lol: Svaki dan mu pristajem na muku. :lol:
     
  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    sad gledam strukturu foldera igre i audio zauzima 17GB :D
     
  14. RaP

    RaP Komšija

    Ma ja Titanfall postavio standard sto kompresovat audio :twisted:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Krenulo je po netu bitchanje za veličinu instalacije. :)
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imam 'mali' SSD pa me opet bas briga. 85GB trenutno free. My SSD is ready for you, GTAV. :D
     
  17. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    Posto je ovo jedina igra koju sam prekucao od prvog do zadnjeg dijela, pocastit cu se sa gta v. Gdje je najpovoljnije uzeti sada ovu igru?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je na nuuvem.com bila 30$. Evo sad' gledam, nekih 90 R$. Sta god to znacilo.
     
  19. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    izadje 50KM. Kako se ono ovdje kupuje :lol: ? Kaze da nije dostupna za moju regiju.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moraš koristiti Hola ekstenziju za Chrome da bi kupovao na Nuuvemu. Jedini nedostatak je što se igra mora aktivirati preko posebne Rockstarove aplikacije.