GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako mislis na Social Club, to ce trebati i na steamu.
     
  2. Zer0

    Zer0 Aktivista

    [wrapimg=]http://a.disquscdn.com/get?url=https%3A%2F%2Fgiant.gfycat.com%2FCanineFluidAtlanticspadefish.gif&key=pMOC8V9HbDUMYux6RLyJ4w&w=800&h=360[/wrapimg]

    Bice zanimljivo, nema sta...
     
  3. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    A mogu li uzeti preko hola app za android. Ne izbacuje mi poruku da nije dostupna igra za regiju.
    I koja je ta aplikacija @Neo?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja se sve dvoumim bil' uzeo strah me onih prica da ce biti region banova. Isto me zanima zna li neko ako npr. kupim igru i aktiviram je u Irskoj, da li cu moci kad dodjem kuci preko ljeta u BiH igrati online odatle?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bitno je aktivirati igru u "pravoj" regiji ja mislim. Mada je bolje sačekati par dana nakon izlaska igre da neko drugi testira te eventualne restrikcije.
     
  7. n1dal

    n1dal Aktivista

  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa to sam ti i ja reko :D
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    Vidio sam i nisam mogao da vjerujem :D Jer svi su govorili kao dupli prostor a znam da je i Steam radio tako ranije po pitanju pre-load-a ...Hajd lijepo ako ovako bude kao sto mi napisase :)
     
  10. n1dal

    n1dal Aktivista

  11. xman

    xman Komšija

    :lol:

    Nisam igrao niti jedan GTA dio i odem kod prijatelja prije par dana kad on igra ovo na PS4,i svjedocio sam velikom broju epic random scena poput ove sa mackom :lol:
    Scena: Iskace on iz helija i sa padobranom se spusti u neko kamp naselje,iz dosade opali iz pistolja u neku plinsku bocu koja explodira i prepadne mjestane te izadju sa oruzjem pocnu psovati i u toku puskaranja sa njima dok je u coveru iza jedne kamp kucice unutra se neko glasno sexa a iza na nekih 20 metara stoji avion,stariji neki avion vjerovatno za zaprasivanje usjeva ili nesto slicno i kazem ja drugu da uleti u avion i bjezi odatle. Medjutim dok je uzlijetao zakaci za neko auto i ubije zenu unutra a sa druge strane lik u nabrijanom Hammeru bjezi od policije i zabije se u avion,policija ga uhapsi ali odnekle se pojavi ko zna koji lik i izvuce jednog policajca iz auta,udari ga i poce bjezati te ga policija upuca. Dalje,u roku od 10 sekundi tu su kao neki inspektori te pocinju da uzimaju kao zapisnik,slikaju upucanog lika da bi se odnekle pojavila jos 3 auta i izlaze likovi te pocinje obracun sa policijom,pridruzuju se i mjestani koji su izvorno poceli da pucaju na mog druga,tj Trevora koji cijelo vrijeme sjedi u avionu. Dolazi vojni helikopter,oklopna vozila,i pobise sve te odose :smt005 :smt005 :smt005
    A drug placuci od smijeha dok se udaljava iz te ludnice daje meni gamepad i kaze "de igraj umrijet cu od smijeha"... :smt005
    Ne znam da li sam sta propustio napisati niti da li je sve sto se izdesavalo posljedica neke "skripte" ili se nekoliko skriptranih dogadjaja sasvim slucajno isprepletalo ali znam da sam se bukvalno isplakao od smijeha za nekih 15 min koliko je to sve trajalo :lol:
    I naravno planiram ovo zaigrati :D
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    I nek nisi spoiler stavio i sve nam ispricao :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzivajte! ;)
     
  14. xman

    xman Komšija

    Ma rijec je o random desavanjima,nikakva misija nije bila u toku i ne vjerujem da se isto moze ponoviti bas na tom dijelu mape i da hoces :)
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ima li ko kakvu finu adresu da može čovjek iskoristiti 5 Mbps :D da mi u p.p ostavi link

    kako je krenulo vec 3 dana stojim na 5%...
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    'Ta ste to svi pokupovali GTA... bili ili ne biti. :smt003
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Imam na Megi poslacu ti link
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. igor.g

    igor.g Komšija

    arrrrrrr :smt003 , ja cu ipak sacekati eng only rpck.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igra je svakako "eng only", samo su titlovi i interfejs prevedeni na druge jezike.