GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedino jos sto se ne moze popraviti je stock market, bugovit je u offline modu, pogresna imena kompanija itd. Valjda ce to R* vremenom patchat. Ostalo sve radi na RLD, nema random crash, kao ni throw i cover glitch. Nabaci update 5 od 3DM i kreker od RLD. RLD verzija je steam verzija GTA i nece raditi ako si skinuo retail verziju igre. Trebaju dodatna dva-tri fajla da se ubace u root igre da bi se retail prepravio na steam verziju.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sto me nasmija ovaj vehicle cannon
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ima li kakav fazon da se promijeni lokacija social club instalacije ?
    Htjeo bih da imam sve na eksternom drajvu da mogu pokretati na vise racunara, ali me social club hebe, grrr.
     
  4. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Koliko se cekala ova igra slabo ste se raspisali o utiscima :D Meni igra do sad radi prilicno dobro, presao oko 55%, nekad se desi da se srusi igra kad prebaciva sa lika na lika, desilo mi se 4-5 puta odkad igram i dva puta kad sam vadio oruzje u autu.

    A jucer vidim sve mi manje i manje prostora na disku, kad ono raptr program koji uopce nisam ni instalirao je lijepo snimao sav moj gameplay, nekoliko snimaka po par sati. Snimao, a nisam ni osjetio na perfomansama, pa kazete slab q6600 :D
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    iako nisam htjeo skinuo sam verziju koja je izasla sa 10-tak dana zakasnjenja od poznatog izdavaca, da ne navodim ime, i nikad nikakvih problema nije bilo radi i bolje od kupovne :mrgreen: a na konfi iz potpisa i sa miksom medium/low detaljima nisam primjetio da ide ispod 30 fps

    nisam gledao skoro pa nikako videe od kako je izasla za konzole pa ni znao nisam kako je komplet igra smijesna sa svim onim stvarima koju likovi pricaju pri obicnom lutanju gradom, prica ko prica moze proci ali igra mimo osnovne price me odusevila
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Do sada najjaci :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka im cast, kamera original GTA.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    ljudi treba mi pomoć. Malac hoće da mu nađem konfu do 500km da može pokrenuti GTA, polovnu naravno. Može li se nešto naći za tu lovu, nafuralo se dijete pa da ne tražim ako nema ništa.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    za malca najbolje da kupis ps3.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Može se i PS4 naći za te pare, naravno pod uslovom da ima barem 720p televizor.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zaboravio sam to napisati. Predložio sam mu da uzme konzolu, ali ne može jer nema svoj TV.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Je li ima makar monitor? Mada bi i tako gusto bilo.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima monitor. Koliko je min, predpostavljam 8gb rama i grafika od min 2gb kopliko sam čitao iz komentara prije. Naravno ide niža reza i low detalji.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ma moze i sa 1GB, ali da je ok grafa, nece mu 2GB nista pomoci ako je graficka smece. Svakako ce igrati na nizim detaljima. RAM svakako 8GB, kad bi se mogao uklopiti neki i5, ostalo sto jeftinije i to je to.

    EDIT: Nesto ovog tipa:
    http://www.olx.ba/artikal/17888880/supe ... b-1gbdx11/

    Evo ima i instalirana GTA V. Moze se i probat kako ide :D
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala ljudi, proslijedim mu ovu ponudu, čini se ok.
     
  18. becke

    becke Aktivista

    Kod mene na i5-2500, GTX 460 1 GB i 4 GB rama radi fino na najnizim postavkama (full HD rezolucija).
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Pa eto kod njeg bi trebalo ici nesto bolje na onoj konfi iznad: bolji CPU, vise RAMa i malo bolja grafa.
     
  20. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Naravno da se moze sloziti za 500km bez monitora. Meni na q6600 8gb i r9 270 pravi prosjecno 40fps, a to ne dodje ni 500km.