Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. Triforce

    Triforce Aktivista

    svaki giveaway fulam... rego se za betu jos kad su prvi put otvorili ono i opet nisam nikad dobio mail invite. zar sam tako nesretan
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    a jbg nisam na svaki sajt isao cim su izbacili :D to ode za par minuta :S

    ali eto prijavio sam se na 4 izvlacenja pa se nadam...

    mozda dobijem na neki od 2 njemacka... nadam se da nema raje
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S razlogom ima puno njemackih sajtova, tamo je ubjedljivo najvise GW1 igraca :D Hajd ako sta dobijem, posaljem ti.
     
  5. lenquist

    lenquist Novi član

    Ovdje sam ja dobio ključ: http://www.alienwarearena.com/giveaway/ ... -giveaway/

    Akcija traje još sutra i u nedjelju. Registrirajte se i u 21h će se pojaviti dugme "Get Key". Tu kliknete i imate beta key. Evo upravo instaliram GW 2 :)

    Nego zamolio bihneku dobru dušu i ko je na Logosoftu da ode na https://buy.guildwars2.com/en/buy/digital-edition i da mi javi jel ima BiH među spiskom država (svejedno paypal ili kreditna), jer kod mene nema (zapravo nema nijedne EU zemlje jer očigledno stranica misli da živim u p.m.). Provjerio sam kod prijatelja koji je na HS-u, kod njega uredno prepozna da je iz BiH i automatski mu se odabere. Ne znam do čega bi moglo biti nego do Logosofta...
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    BiH more samo sa credit card
     
  7. lenquist

    lenquist Novi član

    Nema meni BiH ni sa credit card. Spisak zemalja je divlji koji dobijem, nema nijedne zemlje iz EU.
     
  8. rama

    rama Aktivista

    Evo sam provjerio i nema ni kod mene Bosne, a ni ostalih zemalja iz Evrope. Na logosoftu sam također...
     
  9. Triforce

    Triforce Aktivista

    pa provjeri gdje si preko neke stranice kao whatismyip i slicno :smt005

    http://whatismyipaddress.com/

    edit: ubo sam key /bow


    otvorio bio 6 tabova pa koji prvi dodje sebi :lol:
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  11. vutra

    vutra Komšija

    Your unique activation code:

    i prazno polje :lol:

    Izgleda da treba biti prime član.
     
  12. lenquist

    lenquist Novi član

    Hvala ti, otkrio sam da je ovo poznati problem i da ima dosta raje koja ne može da kupi igru zbog ovoga (mislim na inostranstvo). Uglavnom rješenje je kupnja sa drugog računara ili Amazona.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema vise keyeva vjerovatno, ja sam dva bio uzeo.
     
  14. rama

    rama Aktivista

    Mene malo nervira ovo prijavljivanje za betu. Sjećam se da sam i prije pokušavao i bilo je hiljadu nekih erora prilikom same registracije, pa sam na kraju i odustao.

    Probao sam i ovaj ign link i dobio sam neki kod. Kaže ako imaš već account, pritisni yes. Ako nemaš, pritisni no. Pritisnem no i izbaci mi error da mi je ključ već u upotrebi ili da ne mogu nastaviti iz nekog ko zna kojeg razloga.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pozdrav forumašima. Ja sam stari igrač GW-a još od beta-e GW1. Samo da pomognem malo onima koji bi željeli da jeftino kupe ključ za GW2. Registrujte se na sljedećoj stranici http://www.gamesrocket.com/, kreirajte ClickandBuy account na http://www.clickandbuy.com/WW_en/home.html (isto kao PayPal samo za evropsko tržište). Dodijelite debitnu karticu na CnB account, slično kao PayPal traži se potvrda vlasništva kartice tako što će vam obračunati 2 nazimjenična iznosa između 0-1,99€ koje vam nakon potvrde dodijele kao novac na accountu. Napunite account sredstvima koliko košta igra koju želite kupiti, obratite pažnju na charge proviziju koja iznosi oko 1,5% ako se ne varam, sistem će vam prilikom unosa iznosa izbaciti koliko novca punite a kolika je provizija i koliko na kraju zaista imate na accountu. Nakon što napunite logirate se na GamesRocket account potvrdite narudžbu i bez dodatnih troškova unosom ClickandBuy accounta plaćate iznos. Key dobijete u roku od 30 min maksimalno. Meni je sve prošlo bez problema a vjerujte 5 dana sam tražio najpovoljnije rješenje za kupovinu GW2.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    44 eura + te provizije i isto te dodje kao na official stranici ili sam ja fulao nesto...
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa nije baš isto. Oficijelna stranica prodaje za 54,99€. Ovdje kupiš za do 46,00€. Ja sam recimo uzeo u momentu kada sam uz dodatni Voucher Code dobio cijenu od 40,83€. To je bilo najpovoljnije. A koliko znam ako plaćaš PayPal-om na oficijelnoj stranici također ide provizija, pa na kraju dođe 54,99€ + provizija = 10-15KM skuplje u odnosu na ovu stranicu koju sam vam pokazao, jesam li upravu? Kao što rekoh bio sam sitničav prilikom kupovine, sve sam provjerio i meni je ova ponuda sa ove stranice bila najpovoljnija preko vlastite debitne kartice.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Upravu si, mislio sam da je 49.99e na official. Nesto su je plaho zacijenili...
     
  19. lenquist

    lenquist Novi član

    Evo specijalna ponuda na Gamesrocket-u za GW2 - 42.95 Eura. Ali nisam prije znao za ovu stranicu, jel ovo legit?
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kao što sam već napisao, provjerio sam mnoge stranice a za ovu sam pročitao mnogobrojne review-e. Stranica ima Twitter i Facebook account tako da su svi zadovoljni.
    Jedini problem je činjenica da je potrebno koristiti Click'n'Buy account zbog sigurnosti.
    Ja sam kupio key, dobio ga za 10min i imam već invite za ovu treću beta-u sutra.