Hardware Base u četvrtoj iteraciji

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, May 15, 2012.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Evo da se ne mucite

    https://browsershots.org/
    What is Browsershots?
    Browsershots makes screenshots of your web design in different operating systems and browsers. It is a free open-source online web application providing developers a convenient way to test their website's browser compatibility in one place. When you submit your web address, it will be added to the job queue. A number of distributed computers will open your website in their browser. Then they will make screenshots and upload them to our central dedicated server for your review.

    Inace dobro je da je sada sve objedinjeno jer fakat ko ce obici sve one stranice :mrgreen:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Radimo jos neka dodatna testiranja pa se nadam da cemo uskoro rijesiti i te probleme sa fontom.
     
  3. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Upravo sam našao jedan računar koji je imao opisani problem u FF i IE9. Pražnjenje cachea preko CCleanera je riješilo problem.

    Od velike pomoći bi bilo da neko od vas to proba i javi povratnu informaciju.

    Pozdrav i hvala na dosadašnjoj pomoći.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ja sam ocistio cache i opet isto.

    Evo video ponasanja.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tNnWXw1Jz0k&feature=youtu.be[/youtube]
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ni meni nije pomoglo ciscenja cache-a.
     
  6. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Pronašli smo uzrok, tako da ćemo riješiti problem.

    Hvala na pomoci.
     
  7. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Trebalo bi da je riješeno :wink:
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Konacno je popravljeno,sad je sve OK.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep, sad je ok.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Enise apdejtujte tapatalk plugin na zadnju verziju sa push notifikacijama, sada ne radi push na forumu.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    i ako moze yt full screen dugme da proradi i na forumu. Sada pogledao na portalu neki youtube klip i radi full screen :D, al na forumu jos ne radi.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Pogledat cu veceras za oba zahtjeva pa se javim.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Probaj pa javi da li sada funkcionise, zadnja dostupna verzija plugina je instalirana.

    Trebalo bi sada da funkcionise :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep, konacno, ja miline :D
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Nego da i ja jednu priupitam.

    Jeli možete da bude link riječi u tekstu vidljiv i prije nego li se mišem preko riječi pređe, da se razlikuje od ostaka teksta ,npr



    Trebalo mi je vremena dok skontah da ima link uopšte,ili je do mene pa ne "prikazuje" da ima link.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Stavili smo bold, sada bi trebalo biti bolje.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zato kazu da je IE najbolji browser za skinuti drugi browser. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk