Help! Samsung 215TW?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Raptor, Jan 18, 2007.

  1. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ma znam da je crni ljepsi, ali i PS2 je siva :wink: .

    Da, preko kompozitnog je skopcana, a usput trazim komponentni za PS2, ne znam gdje da nadjem. Trenutno nije losa slika preko AV, mada moze bolje s tim kablom.

    P.S Cekam novi stol, pa ce to sve izgledati urednije.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ovdje se mozes nadati u najboljem slucaju da nadjes s-video kabl (bilo nekad u merkatoru 3in1 svideo kabl za ps2/gc/xbox), a komponentni jedino preko neta. ako mislis trenutno nije losa slika, cek da vidis kako igre izgledaju u progressive scanu. :mrgreen:
    s-video ce ti ukloniti treperenje i "bleeding" ali opet nista od pro-scana. a sad kad skoro svaka igra moze raditi u pro-scanu pomocu HDTV Playera, steta se ne potruditi i zbaviti komponentni kabl...
     
  3. Raptor

    Raptor Aktivista

    Da, naci komponenti, a do tada s-video...

    P.S Jako zgodna switch funkcija (analog/digital/AV/s-video/component)
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    de isprobaj jos te zvucnike pa vidi jesu li toliki krsh ko sto se pise po recenzijama na netu...
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ima u Robotu Y Pb Pr kabal.
     
  6. Raptor

    Raptor Aktivista

    Isprobao sam.... Nije da svako svog konja hvali, ali toliki krs kao sa recenzija nisu. Ocekivao sam da su dosta losiji. Cak je jako solidan zvuk sa slusalicama...

    @ Sulu... Hvala :)
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Jesi prob'o slučajno CS na tom monitoru, al' onaj originalni, ne Source? :D :lol: :lol:
     
  8. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ne, ne igram to. :D