Huawei Honor 8 ili (preporuka)?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by donjapa, Sep 5, 2016.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Poz,

    Raspada mi se Z3, vec 2g ga koristim intenzivno i 3-4 puta sam mu mijenjao okvire, pa da se vise ne peglam gledam da uzmem novi telefon.

    Nesto sam opalio na Huawei Honor 8, gdje najjeftinije uzeti?

    Druga stvar, ako ima nesto bolje u tom nekom cjenovnom rangu, ili za nijansu slabije a dosta jeftinije, moze preporuka :)

    Hvala.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Redmi Note 3 Pro.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Gdje najpovoljnije uzeti? Kod nas ih mogu naci za ~190-200e.

    I jos jedno pitanje, da nije povelik za manje ruke?


    EDIT: Nije ovo Svedska stranica, tacnije jeste (kao) a shipaju iz kine negdje...
     
  4. efo

    efo Komšija

    kimovil.com - stranica ti za svaki model telefona kaze gdje je najjeftiniji, ima ogromnu bazu

    p.s. po meni je Meizu M1 Note trenutno najbolja kupovina (86 eura). Ima hardver jaci od M2 Note iako je stariji i on par je sa M3 Note. Jeftiniji je samo jer je stariji model, al u sustini ima jak hardver i za danasnje prilike.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hvala @efo.

    Ne gledam bas da idem na nekakav downgrade sa Z3 (sto se tice performansi). Bitno mi je manje-vise da je funkcionalan za svakodnevne potrebe (mejlovi, poruke) i tako to. Malo sam gledao Redmi Note 3 reviews i mislim da bi za mene bio prevelik. I Z3 mi je povelik, ali sam se navikao vec - imam tehniku.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Xiaomi mi4c 120$ trenutno na banggod. Bolji je od z3 po meni, 5" a nije skup.
     
  7. black

    black Komšija

    Mi 4c fin telefon , pogledaj i Redmi 3S. Ja imam Xiaomi vec 2 mjeseca i zadovoljan sam pravo.
    Jedino me raja malo podhebava za naziv :D

    Ja sam kod ovog prodavaca kupio RN3 Pro
    http://s.aliexpress.com/QBVvUVFN

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Moracu jos malo pregledati ove review-e, vidjeti sta je najbolja kupovina sad, a isto tako sta mi se bude svidjalo. Ne volim trpati mobitele u kojekakve okvire i tako to (sto objasnjava da sam 3 puta mijenjao zadnje staklo na Z3 i jednom cijeli ekran), ako sam ga kupio volim i da ga koristim onakav kakav je.

    Zaboravio sam gore reci da ce mobitel vjerovatno sluziti i za slikanje, jer sam se rijesio svih aparata/kamera, postajem "mobilan" :D
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jaran ima Honor 8 i super izgleda telefon, i radi odlično... Meni se svidio.
     
  10. efo

    efo Komšija

    Mi4c isto medju top trenutno po omjeru ulozeno dobiveno sigurno, ova verzija 2GB/16GB. Za 120$ nema boljeg telefona. SD808, dobra kamera, display takodjer (dobra dubina crne) itd. All-around dobar telefon. Xiaomi nije sala brend, naprotiv, i ko ga ismijava, u sustini sebe ismijava :D
     
  11. black

    black Komšija

    Ismijava jaran sto je kupio LG G5 za 1200 KM. Neki dan razbio display , popravak kosta k'o moj cijeli telefon.
    Evo par fotki da vidis kakav je kvalitet na RN3 [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    to je redmi note 3?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. black

    black Komšija

    Jeste Redmi Note 3 Pro , 16MP Samsungova kamera.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Svidja mi se pravo Redmi Note 3 Pro, na piku sam nasao 32/3 verziju za 380KM + 5KM dostava.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ubrzo ce Note 4, pa ne bi bilo loše malo sačekati.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima ga već u ponudi i ne nudi ništa posebno osim veće cijene.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mediatek chipset, a i glupo što imaju ošet dvije verzije.
     
  18. efo

    efo Komšija

    Redmi Note 4 Pro ce bit glavni kad izadje. Do tad RN3 Pro ili Mi4c
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ovaj redmi se cini kao trenutno best buy, bolje ga uzeti nego galaxy s6? jedino zeza sa dijelovima ako se ne varam? i ima li neki redmi sa ekranom do 4,7/4,8 ali sa spec od notea3?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S6 je puno bolji telefon, nisu ista klasa uopste