HWB-Genelec nagradna igra [VI sedmica 9 - 15. mart]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 9, 2009.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Havla na informaciji primio k znanju.
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh vidis sumeir, dobro si ovo napomenuo. Ove garancije koje sam naveo odnose se za sve nase proizvode i ostvarive su uz prilozen maloprodajni ili veleprodajni racun. Eh buduci da dobitnici vjerovatno nisu dobili racun, jer proizvod nisu ni platili garanciju ce mo ostvarivati na drugi nacin. Ako ste dobili neki papir prilikom preuzimanja (neznam kako su kolege iz magacina organizovali preuzimanje ne zamjerite) preko njega mozemo sa LK ostvariti garanciju. Kada se zavrsi nagradna igra ja cu sacuvati kompletnu listu dobitnika, i u nekom digitalnom obliku napraviti neki vid garantnog lista i prosljediti dobitnicima na e-mail i uz prilozenu LK nece biti problem ostvariti garanciju. Ili jednostavno me kontaktirajte preko PM i sve ce mo zavrsiti, uglavnom dobitnici imaju pravo na ostvarivanje garancije kao i bilo koji kupac.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Ja sam dobio racun, kao da sam kupio.
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh super, nisam to znao ali upravo sam obavjesten da su svi dobitnici dobili odgovarajuce racune-revers preko kojih se ostvaruje garancija tako da nista ne komplikujemo sve sto se tice garancije ide po standardnoj proceduri.
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Dobio sam račun znači 3 godine ima garancu :smt003 .
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nisam dobio nikakav papir uz PSU tj. ni račun ni garanciju. :mrgreen:
    Ako budeš šta mogao isposlovati, druže apdejt, dobro i jest, ako ne onda nikom ništa.
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma nije ba nikakav problem ko nema racun, sacuvat cu jednostavno imena dobitnika i sa LK moci ce te ostvariti garanciju, kome to nije dovoljno neka mi na PM posalje svoje podatke i broj LK i poslat cu mu ja u nekom digitalnom obliku na mail garantni list.