IE8 dostupan za download

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 19, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1270
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Samo da javim da je instalacija trajala dobrih 15 min. uz dva restarta :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ne znam radi cega je kod tebe trajalo tako dugo, buduci da sam instalirao za nekih 5-6 minuta uz jedan restart. Nadam se da niko nece protumaciti da je ovih 5-6min "ok" vrijeme za instalaciju browsera.
     
  4. perke

    perke Aktivista

    pretpostavljam da "prepise" IE7?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Da, ali imas opciju nakon instalacije i da ukljucis compatibility mode za stranice.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Prvo je bilo remove old versions pa restart pa nesto duzi log on zatim odmah ponudjena opcija run (instal), pa jos jedan restart... Kao sto kazes i pet minuta je dugo, kod mene je potrajalo sigurno duze.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    meni se prilikom prvog pokretanja srusio IE8,dok sam prebacivao stvari iz FF u IE :|
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Prebacio sam i ja, ali bez takvih problema. Malo je problematican na prvom pokretanju u smislu odziva, pogotovo ako se odlucis za step-by-step konfiguraciju onih opcija za pretrazivac, akceleratore itd.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja ne mogu da ga skinem, dodjem na onu stranicu i kaze ono ako ne pocne sam download klikni ovdje, ali nista ni sam ni sa klikom na link. kontam da im nisu serveri malo pod opterecenjem. nece ni sa FF, ni sa IE7, ni chrome, jos samo da sa operom probam :D sve ih imam snimljene na poslu..

    edit:

    evo proradi sa operom....
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Za ostale koji bi eventualno mogli imati probleme kad dodju na "thank you" stranicu gdje se ceka automatski pocetak downloada (od cega vjerovatno nema nista), sa desne strane su navedeni direktni linkovi za download prema operativnom sistemu pa uhvatite link, ubacite u dl manager npr. i to je to.
     
  11. drdamir

    drdamir Aktivista

    Instalacija trajala 7 minuta, uključujući jedan restart i podešavanje. Za sad primijećujem brži rad na nekim stranicama. Ranije sam imao IE7 na XPSP3.
     
  12. Stryker

    Stryker Komšija

    Da li je za instalaciju IE8 potreban instaliran originalan Windows XP? Ako jeste, ostajem na Mozzila Firefox-u :D.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    moze biti da je do toga,ja sam isao to podesavat :| nema veze,ionako ga vise nisam ni pokrenuo :mrgreen:

    @stryker:nije potrebno...
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    syss će klasično odgovoriti ie6 majka :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ovaj put jer ti neki webcam plugin sa Farme ne radi u IE8?
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    a-a... ne radi mi prikaz trenutno slušane pjesme i ne mogu četat preko jave :D

    jel ozbiljno misliš da sam probo 8? :D :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Od naredne sedmice, IE8 ide na auto-update:

     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ovo je za rofla, pogotovo prva stavka :smt003
     
  20. Esh

    Esh HWB

    I ti ga pretjera, pa prva stavka je vjerovatno jedina cinjenica.