IE8 dostupan za download

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 19, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    meni (a vjerujem i ostalim) se IE upravo zbog sigurnosti i ogadio. zapravo vrlo dugo vremena je bio magnet za viruse. ispade sada, da je jedno IE siguran browser, a svi drugi browseri koji su bili sigurni kad IE nije, sada su tu sigurnost prema MS-u "izbacili".

    EDIT: mozda su umjesto rijeci siguran, mislili na vise siguran od ova dva.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Naravno da su mislili "sigurniji". Probaj malo pratiti security sajtove te detaljije release notes za sve browsere, zastupljenost browsera u enterprise sektoru pa ces dobiti uvid u ono sto sam ja nagovijestio.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    klikni na yes prilikom popup-a "do you want 7mil $" i da vidiš kako je svaki browser ranjiv ;)

    te priče o sigurnosti su meni pomalo trla baba lan... ako si budala, neće te nijedan browser spasiti + ovo što enis priča, nađi ijednu ozbiljniju firmu sa 100+ brojem zaposlenika koji nije na xp + ie6/7.
     
  4. perke

    perke Aktivista

    osmica nije losa tj. najbolji IE do sad (a bilo je i vrijeme, vala) ali je ova usporedba smijesna. "more compatible with more sites on the Internet"? Cega ba? pa privacy i "ease of use". c'mon, pojesce ga FF3.5
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ja koristim IE samo u nekim situacijama kada FF se pati da nesto otvori, npr. Flash, Java aplikacije na stranicama nekad nece da se otvore u FF, a IE ih vecinu otvori.
    perke slazem se s tobom, jer 7 je bila katastrofalna, uprkos tome sto je donosila tabbed browsing.
    Vrlo lijepo bi bilo vidjeti WMP 12, pa makar u najranijoj beta inacici za Vistu i eventualno XP. Bolje da su to lansirali, a poslije IE.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Esh

    Esh HWB

    Dodali smo par web sliceova na pocetnu stranicu pa za one koji koriste IE8, moze biti korisno. Sliceovi su napravljeni za glavne boxove.
     
  8. h2o

    h2o Aktivista