Igre 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 15, 2010.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas steta sto jos jedna dobra igra ide u "modernizaciju". Kao sto je recimo bilo sa COD4.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moderni kauboji... Nadam se da ce ovo valjat cemu, ali nije im ovo trebalo, nemamo bas puno western igara, pogotovo sto RDR nema na PC uopste.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    cudilo bi me da ne ubace jos i fakin Zombije :/
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    :smt005 :smt005
    Developerima fakat ponestaje ideja :D
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je l' neko probao Shogun 2? Na Metacritic 90 (IGN, Gamespot, Eurogamer - sve 9), a Empire: Total War mi je ostao u dobrom sjecanju :D
     
  9. becke

    becke Aktivista

    Instalirao sam maksuz da probam, ali je igra bila na spanskom, a tijekom instalacije i u samoj igri nisam uspio naci opciju za promjenu jezika.
    Trazio sam i na Googleu, navodno se mora malo igrati sa nekim language fajlovima sto se meni nije dalo.
    Mocno izgleda igra, ali zbog tog "problema" nisam igrao duze od 15 minuta.

    Uglavnom, moguce je birati izmedju 8-9 klanova od kojih svaki drzi odredjeni dio teritorije Japana.
    Pretpostavljam da je cilj eliminisati sve ostale i zauzeti cijelu teritoriju. :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bitno je da ondaj update instalira na engleskom. Fenomenalna igra, moglo bi se i kupiti, malo online sutati.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Codemasters announced today that the sequel to its successful F1 racing game, F1 2010, will be released in September 23rd for PS3, X360 and PC
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ouu, jedva cekam, i ova prva F1 igra im je bila beton, gameplay je stvarno vrhunski!
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Mana kod F1 igara je sto izadju kasno, bar za one sto prate utrke, septembar je vec kraj sezone i kad pocnu novi bolidi, ova F1 2010 je u principu zastarjela igra. Sa druge strane lako je za fudbal, ljudi se ne mjenjaju tako radikalno :)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Top Spin uzimam za koji dan. Vedo jesi ga igrao?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    jesam, zato i napisah pohvalu iz prve ruke ;)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Ih da mi je sad igrat ovo, kakvo sočno nasilje :D

    Previše se fokusiraju na otkidanje ruku, ima samo jedno prosipanje crijeva. Najbolji je ovaj na kraju, što nogom umlati
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Odgošen Heroes of M&M VI za septembar :(