Igre 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 15, 2010.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Aaah, Mr. 47 is back! :)
     
  2. GW

    GW Moderator

    Ja ga igrao pola sata i zdravo. :D
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni ovo nekakvi jarani kazu predobar, ja ga nisam probo, generalno slabo igram u posljednje vrijeme.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Prvi Driver na PS-u je bio OK ovo ostalo je tropa..
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam igro nekakav driver na PS 2, i bio je taraba zesca.
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Meni sasvim dobra igra, bio sam malo skeptican oko Shiftanja, ali dobro je uklopljeno u pricu i nadasve zanimljivo, ja se jedva natjerao da izadjem iz igre...
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    A i mene čude ovi komentari, jer je opći "konsenzus" recenzenata po netu (Rock Paper Shotgun, No High Scores, a i Eurogamer između ostalih) da je novi Driver itekako pozitivno iznenađenje. Čak ga je i Yahtzee nahvalio u nedavnoj Zero Punctuation epizodi. Kako god, dovoljno su me zaintrigirali da ga planiram nabaviti, ali najvjerovatnije za PS3, jer je PC verzija loš port po svemu sudeći.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NWf3dPKYf1E&feature=player_embedded[/youtube]
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo igrao Drivera cijelu veče. Ne znam šta ste očekivali, PC verzija svakako nje dobra, posebno ako se igra na tastaturi, ali igra kao igra je meni odlična.
     
  10. GW

    GW Moderator

    Meni upravo igra bezveze. Tehnikalije ne spominjem, ali igra je dosadna. Prebacuješ se u druga vozila, radiš nakakve nebitne stvari...Driver (barem oni dobri nastavci) su uvijek bili, kao Mafia, fiksirani na priču. Ovdje se baviš nekim glupostima. Vidi se da ljudi nisu imali volje da razrade igru. Čak je i grafika i fizika auta ista ko u prošlom nastavku...
     
  11. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Yahtzee je teški cinik i budala :D Njemu se ne moze vjerovati, mnogo je igara popljuvao, a dao "thumbs up" nekim lošijim naslovima. Uostalom, nije iskljuceno da ga plačaju određene kuće, kolko god to djelovalo nemoguće. Ono što on radi je, po meni, prvenstveno humor, dobar humor.



    Hitman vidi kroz zidove :( Ova igra me podsjeca na Arkham Asylum, Splinter cell, Deus ex: HR čak, samo ne na hitman-a. Da će bit dobra igra, vjerovatno hoće, ali da je dosljedna hitman furci... mislim, lik vidi KROZ ZIDOVE :lol:
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Izgleda da se ne mora koristiti "xray" ako neces, a i bice neka hardcore tezina gdje ce sigurno ovo biti off po defaultu.
    Previse su ubacili cinematic gluposti pa nije ovo 007 :smt005
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Slažem se, ovo je kao ćelavi Sam Fisher, čak ovaj bar kada te kao vide je identičan iz Splintera, a stealth je isti.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mada izlazi u 2012, stavit ću ovdje
    Od kreatora Machinariuma : ) juhuu :D

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6oMVO_dgw2g&feature=player_embedded[/youtube]
     
  15. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Igzekli. A mapa užasno podsjeća na Library u Batman:AA, čim sam krenuo gledat klip zamislio sam bat-odijelo na agentu 47 :smt003
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Novi Batman dobio 10 od Game Informera :)

    btw, izasao Might & Magic: Heroes VI
     
  17. perke

    perke Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    @ Perke

    zanimljiva igra pravo :) Svaka cast na ovome, imas li jos slicnih ovome, da je zanimljivo, a ne kao ovi neki veliki naslovi, dosadi nakon 2 dana.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    orcs must die je luda do bola. Jel bila na snizenju ovih dana, moram upratiti da je kupim, demo je odlican !
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bio je na Youtube fetish temi video za Orcs Must Die, i to onaj "interaktivni" :)