Igre 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 15, 2010.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nop, tek je izašla. Vjerovatno će sletiti u pola cijene na onoj njihovoj Božićnoj rasprodaji.

    Ja se zaletio da je kupim, a onda se sjetim da imam Sanctum, koji je na sličan fazon, a ni njega nikad nisam odigrao kako treba :)
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    Orcs Must Die! sam igrao svaku noc po malo...i prekucao je :D
    Ima li jos nekih ovako zanimljivih igri :)
     
  3. extibo

    extibo Komšija

  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Iaac dobar, i od mene preporuke :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. JaLa

    JaLa Komšija

    interesantno pravo izgleda... Ima li se ovo negdje nabaviti, ili kad izlazi ?!
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uklonjen video, ocito leakano jer nema niakvih informacija o igri na netu. Ne znam ni gdje naletih na video, beli Reddit :D Inace, Slovenci prave :)
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YLNvyzMRvbU&feature=player_embedded[/youtube]
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne kontam zasto nigdje nema thread na ovaj nastavak ili sam ga mozda fulio?

    Btw. meni je igra ekstra iako je prica pomalo isprana nakon pet nastavaka, usminkana grafika i stare jedinice sa novim storyline-om, ali je zaraza sto jest jest.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Pa samo ceka da ga neko pokrene sa informacijama o igri :)
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igrao sam ja Heroes VI, onako, solidna igra, ali nije na nivou H3, i nakon King's Bounty serijala mi je nekako mlako to. Kampanja me baš nešto ne vuče, mada će se vjerovatno s rajom igrati u hotseat :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Sprema se Rainbow Six: Patriots .
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Slažem se, samo sto je puno bolje izbalansirana u smislu tezine na tri ponudjena nivoa, sto je u petici bila fula teska. Ali dobro je, potrajat ce taman dok ne izadje Torchlight II, pa Skyrim i eto ti i Diablo III tu negdje oko marta.
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    ako se ne varam, prethodna verzija je Las Vegas, ako je to ta igra - dobra je :)

    Dobio sinoc Warhammer 40,000: Space Marine, igra djeluje ok, grafika okoline je ok, sam igrac nije nesto kao npr za porediti Mass Effect 1 i 2 ...

    igra je napravljena za konzole pa me komande za kretanje u PC izvedbi malo nerviraju, u napadu par tipki stisni za-redom, tipa ; T + desni klik + f + e pritisni, vako-nako ...

    ko igra klasicne FPS igre, desni klik je naj-cesce "zumiranje" (nisan), ovdje je to tipka za napad i sl...

    Edit : da ne pisem dva posta za redom, presao sam ovu igru 2x za-redom :smt003 hehhee ...(osim finalne bitke drugog puta, izdao me monitor ...), ali je igra ludnica, treba se malo "uhodat", a naj-vaznije je da ima situacija da ne znas gdje ti je gu****

    Moj drug kaze da se moze koristiti kao "oblazaj" za BF 3, jer SP traje samo 4-5 sati...ha ja ga jos nisam igrao, pa eto probajte vi :smt006
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ubisoft otkazao PC verzije novog Ghost Recon-a i I am Alive jer kako kazu, ionako bi svi skinuli sa pirate bay.
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    E sad ću ih baš skinuti sa Pirate Baya!

    Ček... :mrgreen:

    Ako ništa, stiže taj F2P Ghost Recon Online.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    I am alive ide samo preko Xbox livea.
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I PSN-a, osim ako nisam propustio neka otkazivanja u zadnjih nekoliko minuta :p
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pc nista :roll:
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisi, izaće i na PSN-u.

    Da li je neko probao novog Raymana, izgleda odlično, izašao je za konzole s tim da ima i za PC preko emulatora mislim da ide.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017