Igre 2012

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 14, 2011.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zar nemaš X360 gamepad? Inače, Dark Souls svakako treba igrati sa gamepadom, za njega je napravljena (imam dojam da se ponavljam i da sam ovo već pisao na forumu, ne zamjerite ako zvučim k'o pokvarena ploča :D)
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemam, otkud ti to? :D Ne sumnjam da je napravljena za gamepad, što je pogrešno sa konverzijom, ali eto, i da progledamo kroz prste, opet ni to sa gamepadom nisu odradili kako treba.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U cemu je problem sa gamepadom? Ja sam malo igrao, nikakvih problema. Inace, gotovo sve igram sa gamepadom, pogotovo action RPG-ove.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    X360 gamepad je danas obaveza imat. 90% igara su portovi i sve savršeno rade sa njim.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    mene najvise nervira 30fps cap.

    EDIT: I ne mora bas biti 360 gamepad, moze bilo koji drugi.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ali jedino njega prepozna da se ne moras zajebavat oko kontrola.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Rađe je onda neću ni igrat ako i to spada u minimum requirements ;)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    imas x360 gamepad emulatore samo ubacis 3 fajla u folder igre i sve isto ko da imas x360 kontroler.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Isplati se uzeti x360 gamepad zbog kvalitete. Imam i od PS3, ali je boxov dvije klase iznad kad se naviknes.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja imam neki speedlinkov jos od 2003. cini mi se, i i sad odlican, potenciometri u odlicnom stanju. Ogroman je sto odgovara mojim sakama, puno bolje mi lezi nego od PS3.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    skino, da instaliram, nece taman negdje predkraj dodje i kaze neki errori
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma skini sa torenta ili wareza, imas putlocker linkove pici pravo.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne treba ti gamepad za Dark Souls. S onim gore mousefixom uredno radi.
    Samo, ne da je teska igra, treba se šteliti i strpljiv biti. Bas je "Prepare to Die" - nisu mogli bolji slogan osmisliti. :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep teska pravo ali to je bas ono sto te tjera da igras ponovo i ponovo, jer kad predjes jedan komad koja sreca :D
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovo je odlicna vijest da sve radi kako treba. Ima li iko da ima tih 60 fpsa konstantno ili neku cifru izmedju 30 i 60. Meni konstantno skace sa 30 na 60 i obrnuto.
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Dodje nesto kao ona vic o Muji i tijesnim cipelama - "ne bih dao onog meraka kad dodjem kuci i kad ih skinem". :D
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tako nekako :D. Je li probo ko Borderlands 2?
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Po recama dosta bolji od prvog . doce mi da sklopim konfu samo radi njega . sumnjam da ovaj moj lapas moze pogurat :(
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Igra li ko Black Mesa ?