Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. vutra

    vutra Komšija

    Tyranny
    Izlazi danas
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako lose optimizovana ova Forza Horizon 3, sa GTX 770 2GB ne mogu izvuci ni 30 stabilnih fpsova ni na low detaljima. A kad skontas da ovo Xbone vrti besprijekorno..

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  4. black

    black Komšija

    Sa 4xMSAA jos da napomenem.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako ba ja sa 280x imam 50-60 fpsa na medium i texture na ultra i 2xmsaa. Doduse nekad zna spasti na 40 ali rijetko i ne osjeti se tih 40 ko u nekim igrama. Jedino ako nije sta zeznuto u demu i ako igras samo demo, ovo je full igra kod mene.
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Ne znam kad sam zadnji put igrao ovako nestabilnu igru (FH3). Mogu možda pola sata igrati prije nego crash-a i vrati se na desktop. >_>
    Inače kad radi onda radi "dobro".
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Igra bi trebala letiti na toj konfiguraciji i sa full detaljima.
    Probajte iskljuciti Game DVR u Xbox app opcijama, to navodno jede framerate u nekim igrama.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ko je vec bio iskljucio DVR, ponovo je ukljucen sa anniversary apdejtom :D
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    WD2 live

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao novi watch dogs i dobar meni pravo. San Franciski prelijep, igra se da podesiti da ide non stop iznad 60 fpsa, za razliku od predhodnika, a izgleda lijepo :D Jedino sto je fizika auta slaba, ali nista strasno za ovaj tip igre.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Treba imati jak zeludac da svaris one likove i pricu
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    pricu obicno preskacem, samo gledam gameplay i grafiku :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mora li svaka igra imati wallhack. Gledam i novi titanfall 2 i COd imaju wallhack u MP. Zar su današnii gejmeri toliko glupi.

    dmr - Mozes li ovo ugasiti ? Mislim da je ovaj screenshot sa "realistic".

    [​IMG]
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    CoD to ima makar od Blacks Ops 1, znaci 2010. Mada je CoD imao i killstreakove jos od MW1, pozoves helikopter da ti nabija score :D Titanfall 2 ima dva wallhacka, Map Hack i Sonar Pulse, jer jedan nije dovoljan :D Mislio sam da je smart pistol bullshit za casual igrace, ali s ovim su nadjebali sami sebe. Citav tim uzme Map Hack i chainas ih... Imas Jammer da counterujes Map Hack, ali to znaci da svako MORA imati map hack i jammer. Nazalost, i BF je prilicno casual, od super brzog gameplaya, do special klasa iz Battlefronta i laganog snajpanja. U sve tri igre puske imaju jako mali recoil, pa je samo bitno da ciljas bilo gdje u lika i zaspes rafal. Ovo je pogotovo u CoD izrazeno. Nema se vala sta igrati, a da treba skill. Jedino se vratiti na CS. Rainbow Six Siege ne izgleda lose, mada nisam probao.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako debilno zvuci kada tako stavis sve na jednu listu. Ne igrma COD pa ne znam od kada koriste wallhack ali je ta mehanika postala standar zadnjih pola decenije. Imaš je od hitmena, Far Cry do multiplayer naslova. Stvarno ne znam kome je zanimljivo ganjati MP sa wallhackom, aimbot pištoljem i botovima.

    Igrao sam malo Siege i nije mi se dopala na prvu i ako citam da je oprilicno dobra competitive PVP igra. Treba joj dati šansu dok CS GO ima problema sa pravim hakerima.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    @nails, ne moze se iskljuciti wallhack u sp, ne znam za mp imam samo sp.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx za info. Mozda izadje kakav mod.. ako je potržano.
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Na zalost zlatno doba MP FPS-a je proslo sa pojavom broadband interneta. Svi se zale na ubacivanje WH u mehaniku igre a WH su mnogi koristili jos os prije CODa. Sada su to kroz mehaniku igre omogucili svima pa ko je bolji neka pobijedi. U Titanfallu su po meni to dosta dobro uradili. Meni ne smeta. Najvise mi je smetalo kada me lik u CODu ili BF3/BF4 ukine kroz dim sa kilometar udaljenosti a znam sigurno da me nije mogao vidjeti. Fairplay u FPSovima vec odavno ne postoji. Ja vjerujem samo u skill pokazan na LAN partiju na nekom turniru.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U BF mozes biti spotan i bice ikona i kroz dim...

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Od MP u zadnje vrijeme najvise igram World of Tanks. Jest da RNG zna biti debilan u trenutcima, ali sta se moze. Barem se skill cijeni koliko toliko.
    BF1, mi jednostavno ne lezi. Ne mislim u smislu da me lose ide, dapace, ide me bolje nego na prijasnjim BF, ali nije to to. Igram, razvaljujem, a ne igra mi se. Nesto tu ne stima.

    Vratio se vise i SP igrama. Prekucao GoW 3 remastered. Jos ganjam UC4, a sad ce i Co Op mode za UC4. Uzeo sebi Just Cause 3 XL edition. Za Diablo 3 su najavili nekih novih stvari, pa i to skinuo opet. :)

    Cekam The Last Guardian, Horizon, Nioh, For Honor u narednim mjesecima.