Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Meni je ta igra prejednostavna, barem kada sam ja igrao prije par mjeseci.

    Kad nastimas setup on vrijedi za sve vremenske prilike kao i gume, potrosnja goriva identicna po timu guma... i kad to skontas od tada samo klikaj next.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam je li se sta od tad promijenilo sa patch-evima, ali potrosnja guma i goriva je razlicita i medju vlastitim vozacima zavisno od njihovog stila voznje.
    Ali naravno kao sto sam rekao gore nije igra komplikovana, tesko da bi imao zivaca par sati potrositi na race weekend :D

    https://en.wikipedia.org/wiki/F1_Manager se nekad igrao do besvijesti :D
     
  3. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    ja koliko se sjecam

    soft gume traju oko 6-8 krugova
    medium od 8-12
    hard od 12-15

    tako nekako i uvijek isto na svakoj utrci. za potrosnju goriva sam izracunao formulu i ne mogu je se sjetiti sad, uglavnom za svaku utrku je identicna forumula samo je pitanje koliko krugova ima.

    ja sam sve to nakon 1 sezone izracunao i spasio u notepadu sve biljeske, slijedece sezone zadnji krug zavrsavao sa bukvalno praznim rezervoarom i gumama taman koliko treba da zavrsi trku, a setup bio perfektan za svaku stazu.

    gdje je tu car onda kad nakon 1 sezone sve uradis, ostatak ti je samo rinse-repeat tj. copy/paste iz biljeske sve sto si odradio u prosloj sezoni. Igra vise lici kao aplikacija tj. igra za mobitel nego li prava simulacija

    Probat cu je opet jer mozda su se stvari izmijenjale, mada sumnjam da su drasticne poteze povukli
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    to mi radi, samo da ne zaebu s nekim glupostima u igri sa oruzjem i killstreakovima
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa naravno da ce biti killstrikovi.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    De bacite kakvu preporuku za ps4. Ove AAA vecinom sve imam.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo po meni must play PS4 igara.

    Uncharted Re (1, 2, 3), 4
    Until Dawn
    iNFamous
    GoW Re
    Resident Evil 7
    Horizon: Zero Dawn
    FF: 15
    Bloodborne
    Nier: Automata
    Persona 5
    Journey, Abzu , Inside
    Nioh
    The Last Guardian
    Last of us
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cuo sam da je bilo fps problema sa until dawn, jeli fixano, igra me privlaci.
    Svakako cu veceras kupiti oba infamous da kompletiram kolekciju.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    ^Prilicno dobra lista. Ja bi dodao jos koji naslov, a smatram da zasluzuje da budu visoko pozicionirani na PS4 must have listi:

    Resogun
    Ratchet & Clank
    Yakuza 0
    Gravity Rush 2
    inFamous First Light.

    :)
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Taj ratchet i clack se ganim odigirati ima deceniju dok je jos ps3 bio aktuelan.
    Cilj mi je do kraja godine ima kolekciju od 100 igara, naravno ps3 i ps4 imnaravno scorpio.
    Ali kako je krenulo tanka je ova godina, sljedcoj se veselim, metro novi :smt007
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovaj na PS4 je odlicna. Mislim da ima 90% rating na metacritic. Igra uradjena iz temelja, ali bazirana na elementima starog Ratcheta.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jeli prica povezana sa prijasnjim nastavcima, i ima kakve fajde od pro hardwera.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nemam pro pa nebi ni znao. Mislim da ima pro patch. Davno sam igrao Ratchet na PS2 i PS3, pa nebi znao kako se tacno uklapa u pricu.
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ostale si dobro ubacio. Gravity Rush sam igrao na PS Viti dok sam ju imao, top top.

    Ne znam, until dawn dugo tražim, igra drži cijenu nenormalno.

    @Sena, imaš li šta viška za prodat?
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znam da ce biti, al da ne pretjeraju
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imam dosta igara, ali ne. Prodajem, mogu ti posuditi ako zelis.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    postoji prica da bi sledgehammer mogao izbaciti auto regeneraciju healtha u novom codu, moguci povratak medic packsa, šta reći na ovo :D
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako je igra i dalje 6v6 i zasnovana na p2p, onda sve sto urade je besmisleno.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Izbaciti će regeneraciju za kampanju ne za MP, makar su do sada spominjali samo kampanju.

    Ko od igre očekuje battlefield nek gleda dalje. Zna se šta je cod i šta je bio i to se neće promijeniti.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma MP ce biti nesto kao BATTALION 1944: https://www.youtube.com/watch?v=NEJ5U68fq7s

    ..a ne treba nista drugo ni ocekivati od COD-a. U suprotnom, kome se ne igraju futurističke zayebancije, ima Heroes & Generals, ide rising storm 2, Verdun itd itd.