Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    ''IGN took down their review because the reviewer did not properly finish the game and the score reflected his incorrect assumption about the way A/B Scenarios are unlocked. Just a heads up in case there is some confusion about the way things are presented.''


    https://twitter.com/UweBollocks/status/1087822623231406080
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa nije im prvi put. Nedavno je neki writer iz igna, kopirao content nekog malog youtubera za neku igru.. dobio otkaz.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jbt zar ima toliko nesposobnih ljudi da neznaju uraditi review video igre...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    IGN je šega vec deceniju. Ne znam ko njih uopste prati. Jedino se mogu pogledati gameplay klipovi/traileri koje dobiju kao ekskluziva. Od 11.5mil subs izvlace 30-50K pregleda. Znam da su jedno vrijeme pokusavali privuci gledanost sa golišavim voditeljicama i clickbait red arrow thumbnailom.

    [​IMG]

    A mislim da ima vise od 7-8 godina kako je TB adresirao IGN ulogu, njihove ocjene i kako prvi dobiju kljuceve gdje IGN zapravo fukcionise kao quid pro quo.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sarlatani obicni.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    I za ace combat su imali odron review. Kako god kada god ukucaš review neke igre oni i game spot prvi izađu.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Probao na Xbox One X. Nevjerovatno je da uvijek na drugom loadingu zapne i dok ne ugasis/upalis konzolu ne mozes nista uraditi. Da ne spominjem da framerate pada stalno, toliko da je neigrivo. Igra ko igra mi je sjela...mada ima konfuznih menija i bugova.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je trebalo 5min da skontam kako pokrenuti expedition. UI je grozan.
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Metro Exodus Goes Epic Games Store Exclusive, Resulting in a Price Cut

    "As Kundratitz mentions, Deep Silver isn’t just pocketing the extra cash generated by Epic’s generous 88 percent profit share – instead, they’re passing the savings along to consumers, and cutting the launch price of Metro Exodus to only $50."

    https://wccftech.com/metro-exodus-epic-games-store/
     
    Esh likes this.
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Lazu, samo za Amere je cijena igre niza o_O
     
    Last edited: Jan 28, 2019
  11. Esh

    Esh HWB

  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Anthem free weekend poceo sad ko hoce da proba, na originu je.
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa fino izgleda poprilicno :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    GameStop Germany: Get Fallout 76 For Free With Purchase Of A Used PS4 Controllerlerä

    bhahaabahahahahabahahahah
     
    Esh likes this.
  15. vutra

    vutra Komšija

  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. Neso

    Neso Komšija

  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tako im i treba kad su se prodali Epicu. Naravno da ce imati uticaja na igrace kojih je 99% na Steamu.
    Bolje da su prodavali kljuceve sa svoje stranice nego ovo sto su uradili.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Steam do sada imao ogroman monopol na PCu i nevidim da je to ikom smetalo. Sad kad je se pojavila kao mala konkurencija u vidu Epic launchera, odjednom raji smeta sto eto oni imaju exkluzivu na PCu za jednu igricu.

    Smijesno. Zar je raji toliki problem skinuti jos jedan klient za igranje igrica? Vec imate Steam, Origin, uPlay... sta fali dodati i Epic?
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolje da su sutili. I onaj iz Dice rece nemojte kupovat ako vam se ne svidja i igra flopala totalno sto se prodaje tice. Inace Epic store je katastrofa, ako se moze uopste nazvati store-om jer nema ni najosnovnijih opcija.