Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    HZD cu uzeti sigurno dok vidim kakav je port...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Eto i PC poče dobijati console eksluzive.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa realno ko je htjeo odigrati Horizon/God of War i sl vec je odigrao na PS4, a PS4 je na kraju zivota. Sto da ne uzet jos koji milion na PCu, bukvalno nemaju sta izgubiti.
     
    Neso likes this.
  6. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Bgm ja ništa na PS4 nisam odigrao, ja se držim PC-a :D

    A odavno su krenuli portovi, lagano, ali sigurno... Final Fantasy serijal skoro čitav prebačen na PC
    Samo što su se zadali sad sa ovim odgođenim portanjem, da bi navukli više love naravno
     
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma samo jos Gran Turismo za PC, ne razumijem stvarno posto je online uvijek, ne bi izgubili ni 1 €
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma sta ce ti Gran Turismo, ako zelis sim onda vec na PCu imas 5x bolje naslove (Assetto Corsa, iRacing itd), a ako volis arkadniji collectathon auta onda imas Forzu 7.
     
    Zer0 likes this.
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma sve znam i probao sam, Asseto je super, Forza isto simpa, ali GT igram od djetinjstva i svaki put sam kupio konzolu samo radi GT-a i samo radi toga. Imam osjecaj da ga sad konzolaski hardver unazadjuje, iako je poprilicno impresivno. Bilo bi bas dobro da izadje za PC nekad, a skoro da i nema sanse.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Igrao sam jedno vrijeme GT Sport i na gamepadu i na volanu. Mrtav mu handling, a o force feedbacku da ne pricam. Al modeli auta su top i niko nema ni blizu tako detaljno izmodelirana auta. I osvjetljenje, npr. kada je oblacno na Nordschleife:

     
    Zer0 likes this.
  11. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma igra ima lose strane, ali isto tako je umjetnost u vecini stvari. Osvjetljenje, sto kazes, nevidjeno do sad. Te modele automobila oni rade imajuci u vidu novu generaciju, ja mislim da si ih razvijali za GT7, pa nam davali mjesecno scaliranu verziju istih za GT Sport.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja mislim da Naughty Dog nece nikad portati svoje igre na pc, oni su bogovi Sony-a.
     
  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Crash Bandicoot N-Sane Trilogy već na Steamu (doduše nije direktno Naughty Dog, ali je remaster njihovih igara)
    Priča se da bi mogao Uncharted i Last of Us nekad u budućnosti dobiti PC izdanje (mada to su spekulacije)

    Hoću da kažem - para buši gdje ni burgija neće :D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj bogovi :D da vidiš kako se lako odreknu boga za lovu :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vec su rekli da izbacuju HZD na PC da PC igraci vide sta propustaju jer nemaju PS4, znaci da privuku ljude na PS...
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesu odabrali igru da vide šta se propušta :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iz nekog razloga je vecina gotivi. Ja sam presao ali prosjek teski.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam samo vidio, znam da nije moj cup of tea.

    Jebo to, ide instalacija Orija :) taman da je ubijem do RE 3 remake

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma