Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

1. Neso

Neso Komšija

2. Decerto

Decerto Komšija

kako je pocelo,ne bi me cudilo da i ovi iz stalkera ne izbace kakav BR mod nakon singleplayera.

3. NAILS

NAILS Moderator

"iRacing event this past weekend got 900,000 viewers for Fox Sports, became the most watched esports event in US TV history, and did so well that the rest of the eNASCAR iRacing Pro Invitational Series will air directly on Fox broadcast TV"

Više ljudi gledalo nego UFC.

4. Aldiin

Aldiin Komšija

Da li je moguce igrati Resident Evil Resistance, online mode za RE3? Vidim neke open bete ali, nema opcije na steamu.

5. Aldiin

Aldiin Komšija

Znam da je vecini dosadno, pa evo preporuka za igru: The Council.

6. Neso

Neso Komšija

Ja i jaran sutamo Division 2, nije lose...

7. Haker

Haker Veteran foruma

Radi sada kada sam skinuo normalnu verziju igre, prvobitna je bila kompresovana jer nisam imao prostora na disku.

Moglo bi i jače od high ali ova 3gb vram su postala problem, igra me ne dozvoljava da stavim teksture na medium :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

8. Aldiin

Aldiin Komšija

Mount & Blade II: Bannerlord dostupan u early accesu..

9. Aldiin

Aldiin Komšija

Resident Evil Resistance open beta na steamu, mode je sasvim korektan.

10. NAILS

NAILS Moderator

11. Esh

Esh HWB

12. Haker

Haker Veteran foruma

RE3 fantastičan. Ovaj RE engine je stvarno nevjerovatan, koja optimizacija a da ovako dobro izgleda.
    Nažalost mislim da sam već na pola igre. E sad da li ovo vrijedi 60 dolara ili je trebao biti 20 dolara dlc uz dvicu je pitanje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sena likes this.
  13. Sena

Sena Veteran foruma

RE3 beton, kratak, ali odlican.

Sent from my iPad using Tapatalk

14. Aldiin

Aldiin Komšija

Meni se ne sviđa što su izbacili skroz Clocktower, Raccoon Park & Grave Digger segmente.. svakako je prekratka bila, oni je naprave još kraćom.

Capcom se nafurao, hoće RE4 Remaster da izbaci.

15. Haker

Haker Veteran foruma

Dobra je bila sve u svemu. Poslje kada sam odigrao gledam recenzije po netu, uglavnom negativne. Meni je najveća mana previše akcije, Nemessis totalno bezveze boss borba, gotovo skriptirana, ne možeš umrijeti gotovo nikako. RE je najbolji kada se sve uspori i pokoji zombi iskoci tu i tamo.

16. Sena

Sena Veteran foruma

Meni se isto nije svidjelo sto je veci fokus na akciju nego u RE2.
    Ali sve u svemu dobra igra.

Sent from my iPad using Tapatalk

17. NAILS

NAILS Moderator

18. nFare

nFare Komšija

Sad kad me već podsjeti, ako misliš na četvorku, najgori zadnji boss ikad sa onim krakatim očima :D, ne znam jesam li se na kraju ikad više razočarao što sam skršio 20+ sati u neku igru.

Last edited: Apr 17, 2020
  19. NAILS

NAILS Moderator

20. Haker

Haker Veteran foruma

Mislio sam na trojku remake, ali se primakla akciji iz cetvorke. Cetvorka kada je izašla bila mi je super, sada mi je jedan od gorih RE u serijalu. Da su pametni pa da odrade remake keca u ovom RE engineu to bi bila perverzija.