Igre 2023

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 27, 2023.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja igram Remnant 2 na gamepass došao, dobra igra. I co op je odličan ako neko ima da igra nek se javi.

    Meni je svaki gta dosadan mimo misija, ja to odigram kao linearnu igru i cao. Ako RDR2 imao ovakvu grafiku pa i GTA 5 za svoje vrijeme je bio fantastičan vizualno, nema razloga da i ovaj ne bude odličan.

    Samo biće tu barem dvije odgode i možda izadje godinu kasnije nego najavljuju, ako ništa tako nahajpaju igru i raju

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja u Remnant 2 zapeo na onom prvom bossu i nije mi se dalo dalje. Nedavno sam Lies of P prešao.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja ću sigurno odustati, volim ovakve igre ali ovaj inventory sa mislion dzidza, nemam više živce za to, a igra je dovoljno teška da se moraš posvetiti razvijanju lika.

    I lies of p je odlična. Ko ono reče da nema igara :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Inventory management zna biti pravo naporan u nekim igrama.

    Evo igram Division 2 sa rajom, krenuli prije koju heftu, i ne lazem kad kazem da provedem isto vremena na trkeljanje kroz dobijenu opremu kao i na misije. Isti slucaj i sa Diablom 4 sam imao. I ubija me kad mi limitiraju stash pa konstanto moras izbacivati stvari da bi morao druge stekat.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Reznor likes this.
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Takodjer, jos ako uzmem taj Series X da je probam jos jednom igrati s novim kontrolerom :D
    Bilo mi je neprakticno s kontrolerom, ali je bas interesantno uradjena interakcija, posebno jer je mapa velika, ali se moze zumirati do sitnijih detalja, sto je opet malo cudno raditi s kontrolerom.
    Ono sto vidim je da se dosta fokusiraju na unaprijedjenju stvari introducanih u Last Autumn i Rifts ekspanzijama npr vidim spominju se Foragers te Engineers vs Workers, kao i Laws koje ne mozes vise tek tako sign (slicno nesto u On The Edge gdje tradeas resurse, pa ti onda ovi iz New London nametnu novi Law :D)
    Ja uzeh prvi dio na Steamu kad je snizenje neko praznicno bilo i plus sve ekspanzije, cak ima i Mac verzija (radi i na Apple Silicon, malo ima lag-a, ali interesantno je da uopste moze), dok za konzolu ima na Game Pass, valjda i ovaj drugi bude isto :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Joj kupim ovaj Cyberpunk, ne znam što mi je to trebalo u životu, pa sam poslje par sati tog sranja kupio Sifu na sniženju za siću, odlična igra.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Stevie_Ray likes this.
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možeš uraditi refund na Microsoft stranici. Samo googlaj refund xbox games. Proces je automatizovan i vrlo brzo dobiješ automatski odgovor. Bitno da nije prošlo 2 sedmice i da nisi igrao dugo.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jednom sam radio refound kada sam slučajno pogrešnu kupio, sad ne znam, msim da ima više od par sati, prešao sam uvod i još misija odigrao sve kontam da dam igri šansu. Nema veze ovak kung fu je top zato.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probaš, ništa te ne košta. Ako si previše igrao dobit ćeš odbijenicu i to je to.
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mene je isto razocaralo kad vidjeh da za Xbox One isporucuju Cyberpunk s 1.61 patchem. Razlog navodni je da je konzola previse slaba i da je neophodan SSD :D
    Dok za ovo drugo hajd i nekako, za prvo mislim da bi Xbox One S ili X mogao pogurati, ja predjoh Phantom Liberty v2.1 s RX580 i 8GB RAM
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa odustali su od Last gen konzola. Phantom Liberty ne dolazi za iste. RX 580 je puno jača od xbox one ili ps4.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj SIFU je top igra, odavno nisam vidio tezu ujedno zabavniju igru.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    Saints Row free na Epicu upravo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja igram alan wake 2 nisam mogao čekati neko veće sniženje, i tako me preko turske izašao 50km
    Nije mi vala žao za ovakvu igru, od resident evel 2 remake nisam bolju igrao

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mogao si preko Egipta još jeftinije :D ja sam je mislio kupiti ali vidim flopala u prodaji tako da je očekujem na game pass :)
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    To sam i ja kontao, samo da ne bude na game pass kroz mjesec :D
    Mada je igra stvarno top, nije mi žao love.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Evo i Ghostrunner free na Epic


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ko voli klasike, probajte HotA ekspanziju za HOMM 3 (ne moze Ubisoftova HD verzija, samo obicna), jucer izasao 1.7 update sa novim faction - Factory

    https://h3hota.com/en/download


    Sent from my iPhone using Tapatalk