Igre 2023

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 27, 2023.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Naletih na ovaj video, prejaki bugovi :D




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jucer zavrsio TotK, poceo igrat nekad u julu prosle godine. Kakva igra, kakva igra... remek djelo.

    TotK, RDR2, Witcher 3, tri najbolje igre koje sam ikad igrao. Ima jos kandidata ali nista nije na ovom nivou.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je bila smor. Bolja od BotW ali mi nije sjela. Možda opet nekad probam ali ne kontam hype.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni je na prvu bilo jasno da necu ni probat.Nit sam se nasao u Witcheru nit u RDRu,meni su te igre top da neko igra a da ja pored lezim i gledam. :)
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je RDR2 broj 1 ili 2, ne mogu se odlučiti, The Witcher 3 mi je također top ali mi ove zadnje dvije Zelde ne leže.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bi rekao da ja onda ne znam igrat RDR,jer poceo sam ja i keca i dvicu i ono nije bilo lose jedno vrijeme i onda zakujemu nekom kampu i ni naprijed ni nazad i tu se ohladim i gotovo.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Takav sam i ja, kada zapadnem negdje u igri ohladi me, rijetko kad se ponovo nakanim da igram.
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jel misliš na ovu Zeldu novu? Ovo Totk? Tears of the kingdom? Jel ona samo na switch ide? Moze li se emulirati kako na steam deck :)

    Sent from my galaxy s23
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma TotK je cista desetka.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pokušavam igrati Cyberpunk sa ovim svim najnovijim patchevima ali nikako ne mogu da se zagrijem za igru. Je li ko imao slično iskustvo pa opet pregurao par sati :D ?
     
  11. iPlay

    iPlay Komšija

    To se meni desilo sa BF5. Nikako mi nije gunplay legao.
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Meni isto ispocetka nije "sjela", jer mi prica nije bila jasna u pocetku, medjutim, nakon par pokusaja i predjenih misija pocelo je sve da se slaze pomalo.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ni ja nisam mogao, tri puta pocinjao igrat. Jednostavno mi ne valja igra.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    To mi je najmrže potrošenih 20km u životu, radije bih da sam ih u još veću glupost potrošio.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 13, 2024
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Witcher 3 sam tako imao slično iskustvo, ali sam se natjerao prva dva tri sata i onda poslije mi je jedna od najboljih igara ikada bila. Ovaj Cyberpunk nikako mi nema nekih hook pa da mi postane zanimljiv